Problém: Anti-age séra a pupínky

Nevíte si rady se svou pleti? Nevíte, jak se o ni starat, jaké používat kosmetické přípravky, anebo vás trápí nějaký konkrétní problém? Napište nám, naše odbornice vaše dotazy zodpoví a zveřejníme je v nové rubrice Poradna.

Dotaz čtenářky Inspirace Essenté Evy Tichanovské:

Co dělat, když chci používat pečující produkty proti začínajícím vráskám, ale jakmile použiji nějaké anti-age sérum, dělají se mi víc pupínky? 

Odpovídá Klaudia Nawaisehová, kosmetička a školitelka české kosmetické značky Essenté

„Reakce vaší pleti, kterou popisujete, je pravděpodobně způsobena tím, že jste zvolila pro svoji pleť nesprávné kosmetické přípravky. Věda jde neustále dopředu, a díky tomu je současný kosmetický průmysl schopen nabídnout bohatý výběr produktů ke korekci změn na kůži v důsledku stárnutí pleti.

Produktům, které jsou zaměřeny na podporu a obnovu vlastních mechanismů kůže, odborně říkáme KOSMECEUTIKA. Jde v podstatě o takový malý zázrak. Kosmeceutika cíleně míří na mechanismy způsobující stárnutí pleti a tvorbu vrásek.

Zásluhou peptidů a jedinečné kombinace kyseliny hyaluronové s extrakty z rostlin působí na pleť „zevnitř“. Mají protizánětlivé účinky, prokrvují pokožku, regenerují buňky. Laicky řečeno – léčí vaši pleť zevnitř a pomáhají ji fungovat jako dříve tím, že posilují obranyschopnost pokožky, léčí záněty a zároveň vrásky vyplňují zevnitř tím, že iniciují tvorbu kolagenu, kyseliny hyaluronové a elastinu.“

⇒Tipy odbornice:  Vyzkoušejte např. kosmeceutika od firmy Essenté: 

Intenzivní zpevňující booster je vysoce koncentrovaný a účinný booster proniká do hlubších vrstev pokožky, kde posiluje syntézu kolagenu a elastinu – dvou proteinů nezbytných pro mladistvý vzhled pokožky. Intenzivně vyhlazuje a zpevňuje pleť. Redukuje tvorbu vrásek a zabraňuje předčasnému stárnutí pleti. Je vhodný pro pleť zralou, povadlou a unavenou. Velmi dobře se vstřebává a zanechává pokožku dlouhodobě hebkou a svěží. 

 

Essente_vitalizacni_krem_inspiraceessente

Essenté Vitalizační krém je speciální vitalizační péče proti prvním známkám stárnutí pleti. Obsažené aktivní látky podporují vlastní produkci kolagenu v pleti, pomáhají s obnovou běžných funkcí pokožky, a tím zlepšují její pevnost a pružnost a vyhlazují jemné vrásky. Pravidelná aplikace viditelně prospívá celkovému stavu pokožky a udržuje zářivý a zdravý vzhled pleti.

Essenté Expres krém proti vráskám  byl speciálně vyvinut pro intenzivní efekt redukce, vyhlazení a vyplnění vrásek bez aplikace botulotoxinu. Intenzivní oční krém obsahuje peptidy, které snižují hloubku obličejových vrásek, způsobených kontrakcemi mimických svalů, zvláště na čele a okolo očí. Krém má výrazný liftingový efekt, zlepšuje pevnost a pružnost pokožky. Účinně zabraňuje předčasnému stárnutí pleti. Ta po jeho aplikaci vypadá viditelně hladší a zářivější. Vhodný pro pleť zralou, povadlou a unavenou. 

 

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*