Testujeme za vás – Essenté Denní krém SPF 15

Elizaveta Ermakova se podílí na vývoji a výrobě kosmetických produktů značky Essenté. V tomto díle naší pravidelné rubriky Doporučujeme za vás testuje Essenté Denní krém SPF 15. Sama ho zařazuje do každodenní péče o svou pleť, a to v každém ročním období.

“Tento přípravek považuji za stěžejní v kosmetické výbavě každé ženy. Málokdo to ví, ale je skutečně důležité používat SPF krém nejen v létě, ale také v zimě. UV záření je totiž aktivní v průběhu celého roku, proto musíme svou pokožku chránit neustále. Nezanedbatelná funkce SPF krémů pak spočívá i v tom, že také slouží jako ochrana před stárnutím pleti – ostatně 90 % příznaků předčasného stárnutí pleti je podle průzkumů vyvoláno právě škodlivým vlivem slunečního záření!

Nutno podotknout, že ten “svůj” SPF krém jsem dlouho hledala. Vystudovala jsem chemii kosmetiky a vždy jsem se snažila najít ty nejkvalitnější přípravky, ovšem za dostupnou cenu. Po absolvování vysoké školy se k mým požadavkům přidaly i poměrně vysoké nároky na složení, co se týká aktivních látek. Za léta hledání pro mě bylo nejobtížnější najít vhodný SPF krém, který by chránil pleť proti slunečnímu záření, ale zároveň obsahoval účinné aktivní látky.

Všechny tyto požadavky mi splnil až Essenté Denní krém s SPF 15. Používám ho denně a skutečně splňuje vše, co od něj očekávám. Navíc má velice příjemnou krémovou texturu a nezanechává po sobě tzv. pudrový efekt. Oceňuji i to, že obsahuje vitamín E, který snižuje tvorbu nežádoucích volných radikálů, navíc extrakt rozmarýnu působení vitamínu E ještě podporuje, a D-panthenol, zklidňující a hydratující pokožku. Dělá tak pleti dobře po celý rok, den co den.”

SPF15_graf

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*