5 must-have kosmetických produktů tohoto roku

Znáte dobře pět nejlepších aktivních látek letošního roku, které se, správně použité v kosmetických přípravcích, spolehlivě postarají o perfektní stav vaší pleti? Patří sem: AHA kyseliny, peptidy, pryskyřice masticha, jablečné kmenové buňky a retinal. 

essente_ultrazvukova-spachtle

 AHA kyseliny

„Speciální lamelární vodní gel (LWG) pomáhá AHA kyselinám, zapouzdřeným v gelových lamelách, uvolňovat se do pokožky postupně po dobu 10 hodin. Do kůže se tak kyseliny rozptylují progresivní a kontrolovatelnou cestou, takže nedochází k podráždění či zánětům pokožky. Zároveň je zachována vysoká účinnost. Kyseliny (glykolová, mléčná a citronová) podporují intenzivní proces exfoliace (ke kompletní obnově stratum corneum dochází již po 1014 dnech), regenerují pleť a stimulují tvorbu kolagenu a elastinu,“ představuje první z pětice účinných kosmetických látek Denisa Jasinská z české kosmetické firmy Essenté. 

therapy_krem

Vyzkoušejte: Essenté Therapy krém 

Unikátní projasňující a stimulující noční krém obsahuje technologickou novinku – speciální lamelární vodní gel (LWG intenzivně obnovuje strukturu pokožky a okamžitě ji vyhlazuje, vypíná, barevně sjednocuje, redukuje vrásky a viditelně ji rozjasňuje. Je vhodný pro všechny typy pleti. Essenté Therapy krém (50 ml) koupíte na moje.essente.cz

Peptidy

„Významnou roli sehrávají v posledních letech v kosmetickém průmyslu peptidy. Například SNAP-8™ peptide je látka s unikátními vlastnostmi, která snižuje hloubku obličejových vrásek způsobených kontrakcemi mimických svalů. Funguje trochu jako botox, takže čekejte intenzivní efekt redukce, vyhlazení a vyplnění vrásek,“ říká Denisa Jasinská z Essenté. 

expres_krem

Vyzkoušejte: Essenté Expres krém proti vráskám

Krém obsahuje peptidy, které snižují hloubku obličejových vrásek, způsobených kontrakcemi mimických svalů. Má výrazný liftingový efekt, zlepšuje pevnost a pružnost pokožky. Účinně zabraňuje předčasnému stárnutí pleti. Ta po jeho aplikaci vypadá viditelně hladší a zářivější. Krém obsahuje účinnou látku SNAP-8™ peptide, a to v maximálním doporučeném množství 10 %. Lze použít jako intenzivní oční krém, ale i na oblast čela a horního rtu. Essenté Expres krém proti vráskám (50 ml) koupíte na moje.essente.cz.

Pryskyřice masticha

„Mastichový olej hloubkově čistí pleť a chrání ji před stárnutím. Dokáže redukovat tvorbu kožního mazu, snižuje mastnotu pleti a eliminuje nadměrný lesk, zároveň posiluje tvorbu kolagenu. Pravidelné používání kosmetických přípravků s mastichou pomáhá v boji proti stárnutí pleti a k zachování pružné pokožky. Dnes už s jistotou víme, že mastichový olej pokožku hloubkově hydratuje a celkově zlepšuje její vzhled,“ upozorňuje Denisa Jasinská. 

essente_cistici_detoxikacni_maska_003

Vyzkoušejte: Essenté Čisticí detoxikační masku

Přikládací maska z aktivního dřevěného uhlí napuštěná čisticím detoxikačním sérem snižuje tvorbu kožního mazu, zmenšuje velikost pórů, a intenzivně tak pomáhá v boji proti akné.

Koktejl účinných látek s vysokou absorpční schopností, jako je kyselina oleanolová, aromatická pryskyřice masticha a vitamíny E a B6, odstraňují z pokožky nečistoty a detoxikují ji. Zároveň snižují tvorbu kožního mazu a zmenšují velikost pórů. Essenté Čisticí detoxikační masku (1 ks) koupíte na moje.essente.cz.

Jablečné kmenové buňky

„Jablečné kmenové buňky, získávané ze vzácné švýcarské odrůdy jablek, jsou bohaté na epigenetické faktory a metabolity, které se dostávají do hlubších vrstev pleti, chrání vlastní kmenové buňky kůže, efektivně oddalují jejich stárnutí, a přinášejí tak revoluční anti-ageing efekt pro skutečné omlazení,“ vysvětluje Denisa Jasinská.

omlazujici_maska

Vyzkoušejte: Essenté Omlazující masku

Napuštěná maska z netkané textilie je revoluční anti-ageingový produkt s extraktem z jablečných kmenových buněk, získávaným ze vzácné švýcarské odrůdy jablek. V kombinaci s kyselinou hyaluronovou, jež intenzivně váže vodu, se rychle zlepšuje pružnost pleti, která se stává pevnou a hladkou hned po prvním použití. Maska vyhlazuje vrásky, zpomaluje stárnutí kožních buněk, intenzivně hydratuje a regeneruje pleť. Obnovuje strukturu pleti a viditelně ji omlazuje. Essenté Omlazující masku koupíte na moje.essente.cz.

Retinal

„Retinal obnovuje kožní buňky a stimuluje tvorbu kolagenu. Minimalizuje tak známky stárnutí, vyhlazuje jemné vrásky. Je 11x účinnější než retinol, má antibakteriální účinky a působí na pleť bez vedlejších efektů podráždění. Společné používání retinalu a vitamínu C snižuje pigmentaci a vede k celkově hladší a jasnější pleti,“ upozorňuje Denisa Jasinská z české kosmetické společnosti Essenté.

Vyzkoušejte: Essenté Vitamínový revitalizační booster

Vysoce koncentrovaný inovativní booster kombinuje stabilní formu vitamínu C, vitamín B3 a derivát vitamínu A nové generace – nedráždivý a vyhlazující retinal. Vitamín C má silné antioxidační účinky a viditelně rozjasňuje matnou a unavenou pokožku. Retinal obnovuje kožní buňky a stimuluje tvorbu kolagenu. Minimalizuje tak známky stárnutí, vyhlazuje jemné vrásky. Účinky obou látek zesiluje přítomnost vitamínu B3, který proniká hluboko do pokožky a zajišťuje tak její zpevnění a celkové omlazení. Essenté Vitamínový revitalizační booster (50 ml) koupíte na moje.essente.cz.

Tip Denisy Jasinské:

„Pro intenzivnější pocit osvěžení a relaxace lze pleťové masky (Čisticí detoxikační masku i Omlazující masku) před vyjmutím z obalu ochladit v lednici, nebo naopak ohřát na 2–3 minuty ve vodní lázni (50–60 °C).“

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*