Problém: unavená pleť

Nevíte si rady se svou pleti? Nevíte, jak se o ni starat, jaké používat kosmetické přípravky, anebo vás trápí nějaký konkrétní problém? Napište nám, naše odbornice vaše dotazy zodpoví a zveřejníme je v nové rubrice Poradna.

Dotaz čtenářky Inspirace Essenté Jana Lukasová:

Poslední dobou vypadá moje pleť jako vyměněná – nerada se na sebe dívám do zrcadla, protože je šedavá, bez lesku, působí unaveně. I když jsem si zkusila koupit v drogerii různé masky, očekávaný efekt se nedostavil. Máte pro mě radu?

Odpovídá Klaudia Nawaisehová, kosmetička a školitelka české kosmetické značky Essenté
essente_klaudie_naiwasehova_websize

„Kvalitu a vzhled naší pleti ovlivňuje spousta faktorů. Především prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, a také strava, stres, alkohol, kouření či léky.

Důležitá je ovšem i pravidelná a správná péče, kterou své pleti věnujeme. Radila bych udělat si podzimní kúru na pročištění těla. Výborné jsou bylinné čaje – např. ledvinový nebo jaterní. Pokud chcete před vánočními svátky shodit i pár kil, doporučuji dietní hroznovou kúru. Můžete při ní sníst maximálně 1,5 kg hroznů za den. K tomu pít pouze vodu a bylinné čaje. Výborně vám pročistí i lymfatický systém.

Zároveň si nechte v kosmetickém salonu udělat AHA peeling vhodný pro vaši pleť. Ten dokáže zázraky. Pokožka je po něm krásně rozjasněná a vypadá výrazně mladší.“

⇒Tip odbornice:  

Essenté Therapy krém

Essenté Therapy krém

Unikátní projasňující a stimulující noční krém obsahuje technologickou novinku – speciální lamelární vodní gel (LWG gel). Díky němu se AHA kyseliny, zapouzdřené v gelových lamelách, uvolňují do pokožky postupně po dobu 10 hodin.

Do kůže se tak kyseliny rozšiřují progresivní a kontrolovatelnou cestou, takže nedochází k podráždění či zánětům pokožky. Zároveň je však zachována jejich vysoká účinnost. Obsažené kyseliny (glykolová, mléčná a citronová) podporují intenzivní proces exfoliace, regenerují pleť a stimulují tvorbu kolagenu a elastinu.

Díky svému unikátnímu složení Therapy krém intenzivně obnovuje strukturu pokožky a okamžitě ji vyhlazuje, vypíná, barevně sjednocuje, redukuje vrásky a viditelně ji rozjasňuje. Je vhodný pro všechny typy pleti.

 

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*