Tým Essenté

O praktické rady, své ověřené tipy i mnohé tajné triky v péči o pokožku se s vámi na webu Inspirace.essente.cz pravidelně a rády dělí hlavní školitelky a zkušené kosmetičky značky Essenté.

Denisa Jasinská

Majitelka a zakladatelka české kosmetické značky Essenté

Je zakladatelkou české kosmetické značky Essenté. Splnila si svůj sen a dnes společně s kolegy v Čechách vytváří kosmetické přípravky, které jsou svými účinky i vzhledem srovnatelné s tím nejlepším ve světě. Produkty této značky najdete ve více než stovce kosmetických salonů po celé republice a úspěšně se vyváží i do dalších zemí, včetně tak exotických destinací, jako je například Pákistán. Denisa má ráda sport, její vášní jsou inliny, běh i cvičení nejrůznějších forem. Baví ji ale také design a osobně se podílela jak na vybavení interiéru celé firmy, tak na finálním zpracování designu značky Essenté. Denisa má zkrátka ráda výzvy a vývoj české prémiové kosmetiky je podle ní jednou z těch největších.

 

Andrea Opletalová

Marketingová a obchodní ředitelka

Má na starost marketingovou komunikaci značky Essenté, ale podílí se i na celkové strategii a rozvoji firmy. Přehled má i o novinkách tomto oboru, protože náplní její práce je monitoring a analýza trhu a trendů. Vše pak uvádí v praxi při nejrůznějších inovačních procesech přímo v Essenté. Co se týká kosmetiky, působila mnoho let ve farmaceutickém prostředí, a proto ji fascinuje její vývoj. Slabost má pro všechny zajímavé aktivní látky a kosmetika Essenté si ji získala tím, že opravdu funguje. Je nadšeným fanouškem snad všech sportů, nejraději sleduje hokej a biatlon, a sama se aktivně věnuje jízdě na kole, józe a pilates.  Největší relax je pro ni odpočinek s rodinou a zvířecí smečkou na chalupě a „hrabat se” v hlíně na zahradě. Řídí se mottem: “Srdce máme k tomu, aby pochopilo to, co nepochopila hlava.”

 

Martina Košťálová

Produktová specialistka Essenté

Martina je produktová specialistka, a tedy ta nejpovolanější osoba, která ví úplně všechno o kosmetických produktech značky Essenté. Zodpovídá za to, aby informace o nich byly vždy kompletní a aktuální, a také aby doputovaly k těm správným lidem. Martina také dohlíží na přípravu a organizaci seminářů, rekvalifikačních kurzů, konferencí, veletrhů a nejrůznějších promo akcí společnosti. Kromě toho všeho je ovšem její velkou vášní sport (především jóga), cestování a tanec. Je členkou tanečního studia Hannah a v počtu odtančených stylů si rozhodně nezadá s počtem akcí, které pořádá pro Essenté…

 

Elizaveta Ermakova

Specialistka výroby a vývoje 

Elizaveta je v Essenté přítomna u samého vzniku všech nových produktů Essenté. Zabývá se totiž jejich vývojem a následně také řízením a kontrolou jejich výroby. Kromě toho bedlivě sleduje veškeré potřebné dění kolem aktuální legislativy. Vývoj kvalitní kosmetiky je její celoživotní vášní. Vystudovala chemii se zaměřením na kosmetiku a ve svém oboru se i nadále rozvíjí. Účastní se odborných konferencí, zajímá se o nejnovější trendy v oblasti kosmetologie, o moderní aktivní látky a baví ji také vizážistika. Její život je jedno velké cestovatelské dobrodružství… Pochází z Ruska, ale – než se usadila v České republice – žila také v Itálii a ve Francii, a mluví tak čtyřmi světovými jazyky.

 

Vendula Doskočilová

Provozní a HR manažerka

Díky Vendule v Essenté vše funguje tak, jak má. V popisu práce má, že “komplexně řídí a koordinuje plynulost provozu firmy”. A přesně to dělá. Kromě toho také řídí nábor nových zaměstnanců, dohlíží na dodržování standardů společnosti, stará se o personální agendu, a to vše dělá s maximálním smyslem pro detail. A proč si vybrala práci v Essenté? Pro její rodinnou atmosféru, kvalitu a jedinečnost produktů, které nabízí. Jako většina žen se zajímá o kosmetiku a je ráda, že může být součástí zrodu, vývoje a cesty nových přípravků k jejich zákazníkům. Vendula je multifunkční nejen v práci, ale i ve svých koníčcích: ráda a hodně sportuje, věnuje se ultra běhům, jezdí na kole, baví ji cvičení různých forem, a když už odpočívá pasivně, tak nejraději u dobré knihy.

Tereza Přívětivá

Obchodní reprezentantka Essenté

Je reprezentantkou kosmetické značky Essenté. Pečuje o kosmetičky pracující s touto značkou po celé České republice, je pro ně nejbližším parťákem. Ke kosmetice měla vždy blízko a nyní se jí, podle jejích slov, doslova splnil sen… Ráda pečuje nejen o sebe a o druhé, ale také o své dvě psí holčičky a kocourka. Její vášní je sport – je instruktorkou alpinningu, ráda vyráží – pěšky i na kole – na výlety do přírody a miluje tanec. Tomu se věnuje od svých čtyř let. Prošla si gymnastikou, sportovním aerobikem, hip hopem, sportovní akrobacií, pole dancem… Terezino motto zní: “Tanec je jako život: je dobré ho mít naplánovaný, ale je třeba být připraven i improvizovat.

 

Klaudia Nawaisehová

Kosmetička a školitelka Essenté

Za svou, nyní už 20letou, praxi kosmetičky vyzkoušela desítky značek, ale Essenté ji zcela oslnilo. Původní profesí inženýrku chemie zaujalo nejen kvalitní složení této kosmetiky, ale zejména její pozitivní účinky na pleť. I proto se stala hlavní školitelkou Essenté a dnes se s ní můžete setkat na školeních po celé České republice. Oborem v oblasti krásy a zdraví se zabývá již od roku 1999. Je také od roku 2007 lektorkou rekvalifikačních kurzů Kosmetické služby, Masáže, Permanentní make-up, Manikúra a pedikúra. Kromě toho má svou kosmetickou praxi v Salonu Klaudia na pražských Vinohradech. Ve volném čase se věnuje orientálnímu tanci, kultuře a ezoterice. Obličej je podle Klaudie vizitkou nejen vnějšího, ale i vnitřního stavu každé z nás.

Nikol Bárová

Kosmetička a školitelka Essenté

Je zkušenou kosmetičkou, vizážistkou a hair stylistkou a zároveň odbornou lektorkou kosmetické značky Essenté v jedné osobě. Řídí zavedený kosmetický Salon Nikol Bárová v Mělníku. Zde pracuje právě s produkty Essenté, které si oblíbila zejména pro jejich okamžité viditelné výsledky a spokojenost svých klientek. S Nikol se setkáte prostřednictvím mnoha osvědčených rad na těchto stránkách i na školeních, věnuje se i poradenství a kurzům líčení. Její velkou vášní je také focení a cestování. A pozor: kromě toho všeho je Nikol ještě oblíbenou lektorkou zumby, Piloxingu a chair dance! Dnes jí ovšem největší radost dělá její syn Marcus.

 

Libuše Sikorová

Vedoucí prodejny v Bašti

Pokud do Essenté voláte nebo se osobně zastavíte v prodejně v Bašti, nejspíše se setkáte právě s Libuškou. Je vedoucí prodejny, zodpovídá za řízení skladu, značení produktů k prodeji, za správné a plynulé vyřizování objednávek. Zkrátka je to důležitá dáma v pozadí, bez které by to nešlo. Libuška miluje svou rodinu, děti a vnoučata. Když může, utíká z ruchu velkoměsta do ticha přírody. Má ráda klid, cvičí jógu a jejím životním mottem je, že krása člověka vychází z jeho nitra. Proto ji prý vlastní vrásky nijak netrápí. Nutno ale dodat, že téměř žádné nemá…

 

 

Tereza Jakšová

Specialistka na sociální sítě, obchodní konzultantka

Už patnáct let se věnuje obchodu, který se spolu s marketingem stal i jejím koníčkem pro svou dynamičnost a možnost kreativní seberealizace. Beauty svět zajímá snad každou ženu a kosmetika Essenté si ji získala tím, že zkrátka funguje, spolehlivě a “bez kompromisů”. Terezu oslovil potenciál značky a rodinná, a přesto profesionální atmosféra firmy. Má na starost Instagram a jako externí konzultantka se podílí na marketingové a obchodní strategii. Tereza je typ, který neumí odpočívat, nezalekne se žádné výzvy, neustále se snaží věci posouvat dopředu a rozvíjet své projekty i sebe sama. Z hektického prostředí obchodu jí pomáhají uniknout a relaxovat jóga, běh a cestování.

 

essente_zuzana_rybarova_001_websizeZuzana Rybářová

PR manažerka a šéfredaktorka Inpirace.Essente.cz

Je šéfredaktorkou webu Inspirace Essenté. V článcích – s pomocí zkušených kosmetiček – radí lidem, jak na to, aby jejich pleť byla nejen krásná, ale i skutečně zdravá. Péče o pleť a zkoumání kosmetických novinek jsou Zuzaninou velkou vášní. Zajímá se o kosmetické trendy, nové aktivní látky a vše ráda zkouší na vlastní kůži. Není se tedy čemu divit, že ona i její pleť podlehly produktům české kosmetické značky Essenté. Zuzana je dlouholetá novinářka a v současné době vede kreativní agenturu Amaze Media. Baví ji cestování, cvičení nejrůznějších forem a vše, co dokáže dostat tělo i mysl do pohody.

 

 

Více o tom, jak vzniklo Essenté, a jaký je celý náš příběh, se dozvíte zde.

Seznam kosmetiček pracujících se značkou Essenté pak najdete zde.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*