Tým Essenté

O praktické rady, své ověřené tipy i mnohé tajné triky v péči o pokožku se s vámi na webu Inspirace.essente.cz pravidelně a rády dělí hlavní školitelky a zkušené kosmetičky značky Essenté.

Denisa Jasinská

denisa-jasinska-inspirace-essente

Je zakladatelkou české kosmetické značky Essenté. Splnila si svůj sen a dnes společně s kolegy v Čechách vytváří kosmetické přípravky, které jsou svými účinky i vzhledem srovnatelné s tím nejlepším ve světě. Produkty této značky najdete ve více než stovce kosmetických salonů po celé republice a úspěšně se vyváží i do dalších zemí, včetně tak exotických destinací, jako je například Pákistán.

Denisa má ráda sport, její vášní jsou inliny, běh i cvičení nejrůznějších forem. Baví ji ale také design a osobně se podílela jak na vybavení interiéru celé firmy, tak na finálním zpracování designu značky Essenté. Denisa má zkrátka ráda výzvy a vývoj české prémiové kosmetiky je podle ní jednou z těch největších.

Andrea Opletalová

Má na starost marketingovou komunikaci značky Essenté, podílí se na celkové strategii a rozvoji firmy. Mnoho let působila ve farmaceutickém prostředí, a proto ji u kosmetiky fascinuje především vývoj, který se dnes posouvá mílovými kroky kupředu. Slabost má pro všechny zajímavé aktivní látky. Není to “kovářova kobyla” – kosmetiku Essenté každodenně s láskou používá. Získala si ji především tím, že opravdu funguje. Protože má polské kořeny a mluví polsky, náplní její práce je i komunikace s polským obchodním zastoupením.

Je nadšeným (byť už jen amatérským) fanouškem snad všech sportů, nejraději sleduje hokej a biatlon, aktivně se věnuje jízdě na kole, józe a pilates. Hóódně ráda čte, ovšem největší relax je pro ni odpočinek s rodinou a zvířecí smečkou na chalupě v jižních Čechách a možnost „hrabat se” v zahradě. Řídí se mottem: “Srdce máme k tomu, aby pochopilo to, co nepochopila hlava.”

Martina Košťálová

martina-kostalova-inspirace-essenteJe produktovou manažerkou české kosmetické značky Essenté. Podílí se na většině marketingových nápadů, ať už se to týká propagačních materiálů, prezentace novinek po celé České republice, komunikace na sociálních sítích nebo různých eventů od akcí pro novináře až po nejrůznější veletrhy. Martina je také oblíbenou školitelkou produktů Essenté, podílí se i na jejich vývoji, a tak je zná skutečně do těch nejtajnějších detailů. Zkrátka je to Denisina pravá ruka a “holka pro všechno”, jak sama říká.

Kromě Essenté je její velkou vášní sport, jóga, cestování a tanec. Je členkou tanečního studia Hannah a v počtu odtančených stylů si rozhodně nezadá s počtem funkcí, které zastává v Essenté…

Elizaveta Ermakova

Elizaveta_ErmakovaElizaveta je odborníkem na svém místě. Právě ona se svými kolegyněmi se podílí na vývoji a výrobě kosmetických produktů značky Essenté. Vývoj kvalitní kosmetiky je její celoživotní vášní. Vystudovala chemii se zaměřením na kosmetiku a ve svém oboru se rozvíjí i nadále. Účastní se odborných konferencí, zajímá se o nejnovější trendy v oblasti kosmetologie, o moderní aktivní látky a baví ji také vizážistika.

Její život je jedno velké cestovatelské dobrodružství: Pochází z Ruska, ale – než se usadila v České republice – žila také v Itálii a ve Francii, a mluví tak čtyřmi světovými jazyky.

Vendula Doskočilová

Je office managerkou a, stručně řečeno, zajišťuje, aby v Essenté vše fungovalo tak, jak má. S láskou a s maximálním smyslem pro detail připravuje semináře, rekvalifikační kurzy, veletrhy a nejrůznější promo akce. Řídí nábor nových zaměstnanců a má na starost personální agendu. A proč si vybrala práci v Essenté? Pro její rodinnou atmosféru, kvalitu a jedinečnost produktů, které nabízí. Jako většina žen se o kosmetiku zajímá a je ráda, že může být součástí zrodu, vývoje a cesty nových přípravků k jejím zákazníkům.

Vendula je multifunkční nejen v práci, ale i ve svých koníčcích: ráda a hodně sportuje, věnuje se ultra běhům, jezdí na kole, baví ji cvičení různých forem, a když už odpočívá pasivně, tak nejraději u dobré knihy.

Tereza Přívětivá

essente_tereza_privetiva

Je reprezentantkou kosmetické značky Essenté. Pečuje o kosmetičky pracující s touto značkou po celé České republice, je pro ně nejbližším parťákem. Ke kosmetice měla vždy blízko a nyní se jí, podle jejích slov, doslova splnil sen…

Ráda pečuje nejen o sebe a o druhé, ale také o své dvě psí holčičky a kocourka. Její vášní je sport – je instruktorkou alpinningu, ráda vyráží – pěšky i na kole – na výlety do přírody a miluje tanec. Tomu se věnuje od svých čtyř let. Prošla si gymnastikou, sportovním aerobikem, hip hopem, sportovní akrobacií, pole dancem… Terezino motto zní: „Tanec je jako život: je dobré ho mít naplánovaný, ale je třeba být připraven i improvizovat.“

Klaudia Nawaisehová

Klaudia Nawaisehova

Za svou, nyní už dvacetiletou, praxi kosmetičky vyzkoušela desítky značek, ale Essenté ji zcela oslnilo. Původní profesí inženýrku chemie zaujalo nejen kvalitní složení této české kosmetiky, ale zejména její pozitivní účinky na pleť. I proto se stala hlavní školitelkou značky Essenté a dnes se s ní můžete setkat na školeních po celé České republice. Oborem v oblasti krásy a zdraví se zabývá již od roku 1999. Je také od roku 2007 lektorkou rekvalifikačních kurzů Kosmetické služby, Masáže, Permanentní make-up, Manikúra a pedikúra.

Kromě toho se Klaudia věnuje kosmetické praxi ve svém Salonu Klaudia na pražských Vinohradech. Její současnou profesní vášní je permanentní make-up, ve volném čase se věnuje orientálnímu tanci, kultuře a psychologii. Obličej je podle Klaudie vizitkou nejen vnějšího, ale i vnitřního stavu každé z nás.

Nikol Bárová

nikol-barova-inspirace-essente

Je zkušenou kosmetičkou, vizážistkou a hair stylistkou a zároveň odbornou lektorkou kosmetické značky Essenté v jedné osobě. Zároveň řídí svůj zavedený kosmetický Salon Nikol Bárová v Mělníku. Zde pracuje právě s produkty Essenté, které si oblíbila zejména pro jejich okamžité viditelné výsledky a spokojenost svých klientek. S Nikol se setkáte prostřednictvím mnoha osvědčených rad na těchto stránkách i na školeních Essenté, věnuje se i poradenství a kurzům líčení.

Její velkou vášní je ovšem také focení a cestování. A pozor: kromě toho všeho je Nikol ještě oblíbenou lektorkou zumby, Piloxingu a chair dance!

Libuše Sikorová

libuse_sikorova_inspirace_essente

Pokud do Essenté voláte nebo se osobně zastavíte na prodejně v Bašti, nejspíše se setkáte právě s Libuškou. Je to ona, kdo vyřizuje všechny dotazy zákazníků, zpracovává objednávky, řeší fakturace, ale také se stará o to, aby maximálně příjemně proběhla všechna školení a veletrhy, kterých se Essenté pravidelně účastní. Zkrátka je to důležitá dáma v pozadí, bez které by to nešlo.

Libuška miluje svou rodinu, děti a vnoučata. Když může, utíká z ruchu velkoměsta do ticha přírody. Má ráda klid, cvičí jógu a jejím životním mottem je, že krása člověka vychází z jeho nitra.

Proto ji prý vlastní vrásky nijak netrápí. Nutno ale dodat, že téměř žádné nemá…

Tereza Jakšová

tereza_jaksova_inspirace_essente

Už patnáct let se věnuje obchodu, který se spolu s marketingem stal i jejím koníčkem pro svou dynamičnost a možnost kreativní seberealizace. Beauty svět zajímá snad každou ženu a kosmetika Essenté si ji získala tím, že zkrátka funguje, spolehlivě a “bez kompromisů”. Terezu oslovil potenciál značky a rodinná, a přesto profesionální atmosféra firmy. Má na starost Instagram a jako externí konzultantka se podílí na marketingové a obchodní strategii.

Tereza je typ, který neumí odpočívat, nezalekne se žádné výzvy, neustále se snaží věci posouvat dopředu a rozvíjet své projekty i sebe sama. Z hektického prostředí obchodu jí pomáhají uniknout a relaxovat jóga, běh a cestování.

Zuzana Rybářová

Zuzana-Rybarova

Je šéfredaktorkou webu Inspirace Essenté. V článcích – s pomocí zkušených kosmetiček – radí lidem, jak na to, aby jejich pleť byla nejen krásná, ale i skutečně dlouhodobě zdravá. Péče o pleť a zkoumání kosmetických novinek jsou Zuzaninou velkou vášní. Zajímá se o kosmetické trendy, nové aktivní látky a vše ráda zkouší na vlastní kůži. Není se tedy čemu divit, že ona i její pleť podlehly produktům české kosmetické značky Essenté. 

Zuzana je dlouholetá novinářka, působila v týdeníku Květy, vedla cestovatelský časopis Travel Digest a v současné době velí kreativní agentuře Amaze Media. Baví ji cestování, cvičení nejrůznějších forem a vše, co dokáže dostat tělo i mysl do pohody. 

Martina Kadlecová

martina_kadlecova_inspirace.essente

Martina se stará o Public Relations české kosmetické značky Essenté. Mnoho let působila v různých médiích, proto tráví většinu svého (nejen pracovního) času s novináři. Jako další člen Amaze Média je to právě ona, kdo dodává novinářům zajímavé kosmetické tipy, prezentuje naše novinky a zúročuje tak své mnohaleté zkušenosti z novinářského prostředí. Organizuje Essenté press konference a PR akce, můžete se s ní potkat i na kosmetických veletrzích.

Ve volném čase se Martina věnuje především svým dvěma dětem, má ráda výlety, divadlo a koncerty dobré hudby.

 

Více o tom, jak vzniklo Essenté, a jaký je celý náš příběh, se dozvíte zde.

Seznam kosmetiček pracujících se značkou Essenté pak najdete zde.

Jeden komentář

  1. Pingback: Testujeme za vás Essenté Tónovací denní krém | Inspirace Essente.cz

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*