Nedovolte očnímu okolí, aby prozradilo váš věk!

O očích se říká, že jsou zrcadlem duše. Ale i jejich okolí o nás mnohé prozradí. Vrásky, kruhy pod očima, povislá víčka i otoky často vypovídají o nezdravém životním stylu, dlouhém koukání do počítače, nemocech i nevhodné kosmetice. Přitom právě správný výběr a používání speciálních přípravků může oční okolí doslova rozsvítit.

korneoterapeuticky-peeling-inpirace-essente

„V okolí očí máme nejtenčí pokožku z celého těla. Její „tloušťka“ je zde pouhých 0,1 mm. Podkoží je navíc řídké a snadno přijímá tekutinu. To je důvod, proč se v těchto místech tak snadno tvoří otoky,“ upozorňuje Denisa Jasinská z české kosmetické firmy Essenté, která se zabývá výrobou tzv. kosmeceutik, což jsou kosmetické přípravky se znaky farmaceutik.

Jemná a citlivá pokožka kolem očí také trpí vlivem nevhodných povětrnostních podmínek – zvláště tehdy, je-li často vystavovaná slunci, větru nebo mrazu. Škodí jí i nevhodné způsoby odličování, grimasy a časté upřené koukání na obrazovky monitorů.

Pokud si tedy chceme oční okolí uchovat co nejdéle krásné a zdravé, je třeba o něj důsledně pečovat, a to přípravky vyvinutými speciálně pro tuto oblast obličeje. A proč nestačí klasické krémy na obličej? „Krémy určené k péči o pleť mají své specifické vlastnosti a složení, protože jsou určené na určité typy pleti – suchou, mastnou, aknózní atd. Pro citlivou pokožku kolem očí se ale nehodí. Naopak speciální oční krémy mají takové složení, aby nedráždily oči, uměly si poradit s vráskami, a hlavně, aby v jemné pokožce očního okolí podporovaly hydrataci i mikrocirkulaci. Proto také bývají dražší než klasické krémy na obličej,“ upozorňuje Denisa Jasinská z české kosmetické firmy Essenté, z jejíchž laboratoří pochází i balíček tří přípravků určených speciálně pro oční okolí.

ESSENTE_krabicka_BB_eye_contour

Beauty Box Eye Contour pro svěží pohled – komplexní péče ve 3 krocích

Beauty Box je sada tří přípravků určených pro péči o citlivou oblast kolem očí pro ženy (i muže) v každém věku. Jemný odličovač očí, Intenzivní oční krém a Intenzivní zpevňující booster společně působí proti vráskám, otokům i tmavým kruhům:

ESSENTÉ Jemný odličovač očí je určený k odlíčení a odstranění zbytků make-upu včetně řasenky. Odličovač je maximálně citlivý vůči pleti očního okolí, nezpůsobuje podráždění pokožky a neobsahuje žádnou olejovou složku. Optimálně připravuje řasy a obočí k dalšímu ošetření a hodí se i pro odličování prodloužených řas.

ESSENTÉ Intenzivní oční krém slouží pro každodenní péči o citlivou oblast kolem očí. Obsažené peptidy redukují tvorbu vrásek, zmírňují otoky a oční váčky a zesvětlují tmavé kruhy pod očima. Odstraňují stopy únavy a vyčerpání. Krém výrazně zlepšuje pevnost a pružnost pokožky, bojuje proti předčasnému stárnutí pleti. Velmi dobře se vstřebává a zanechává pokožku dlouhodobě hebkou a svěží. Krém je vhodný pro denní i noční použití i jako podklad pod make-up.

ESSENTÉ Intenzivní zpevňující booster je vysoce koncentrovaný a účinný booster, který proniká do hlubších vrstev pokožky, kde posiluje syntézu kolagenu a elastinu – dvou proteinů nezbytných pro mladistvý vzhled pokožky. Intenzivně vyhlazuje a zpevňuje pleť. Redukuje tvorbu vrásek a zabraňuje předčasnému stárnutí pleti. Je vhodný pro zralou, povadlou a unavenou pleť. Velmi dobře se vstřebává a zanechává pokožku dlouhodobě hebkou a svěží.

refectocil_3d_group_eye_care_pads_websize

 

Tip: Novinka, která stojí za vyzkoušení

RefectoCil Eye Care Pads – výživné gelové podložky obsahují mnoho aktivních látek, díky nimž se dostane očnímu okolí intenzivní péče a výsledek je okamžitě viditelný. Obsahují kyselinu hyaluronovou, aloe vera, vitamin E a také osvědčenou látku alantoin s prokazatelnými regeneračními účinky, která jemnou pokožku očního okolí ihned intenzivně zvlhčuje a vyhlazuje.

Jedno balení RefectoCil Eye Care Pads obsahuje 10 výživných gelových podložek po 2 kusech a koupíte je na www.refectocil.cz.

Tip Denisy Jasinské: Pro ještě intenzivnější osvěžení uchovávejte gelové podložky v lednici!

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*