Nenechte svoji pleť zestárnout: nasaďte kyselinu hyaluronovou!

Je součástí naší pokožky. Buňky ji milují, protože jim vytváří ideální prostředí. A s přibývajícím věkem má pro každou ženu zcela zásadní význam, protože je hydratačním životabudičem. O čem, že je řeč? O tajemně znějící kyselině hyaluronové!

kyselina-hyaluronová-inspirace-essente
Kyselina hyaluronová je naší pleti vlastní, s věkem jí ale ubývá a je nutno ji doplňovat.

Právě úbytek kyseliny hyaluronové v určitém věku může za to, že naše pokožka začne vysychat a stárnout. Ve čtyřiceti letech se podle odborníků dostáváme na zhruba padesát procent její přítomnosti v pokožce, a tak je nutno začít ji pravidelně doplňovat.

Vše podstatné o této pro kůži životudárné látce se dočtete v našem velkém článku Kyselina hyaluronová od A do Z.

„Vždy je lepší poradit se s odbornicí, ideálně s kosmetičkou, která vaši pleť zná. Ta by vám měla doporučit správný kosmetický přípravek. Ty nejkvalitnější v dnešním kosmetickém světě obsahují nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou, která dokáže plnit ochrannou hydratační funkci ve vnějších vrstvách pokožky. Zároveň dokáže proniknout do jejích spodních vrstev a pozitivně ovlivňovat metabolismus buněk. Právě nízkomolekulární kyselina hyaluronová se hodí pro každodenní domácí péči a obsahují ji například všechny přípravky hydratační řady české kosmetické značky Essenté,“ doporučuje zkušená kosmetička Nikol Bárová.

Hyaluronový booster zastaví vrásky

Právě Essenté nyní přichází se zcela novou recepturou intenzivní hydratační péče s vysoce koncentrovanou kyselinou hyaluronovou. Představuje ji Hyaluronový booster, který vypíná pleť obličeje a odstraňuje z ní vrásky.Essente-hyaluronovy-booster

Má silné hydratační a liftingové účinky, které pomáhají pleti zachovávat přirozenou pružnost, pevnost a mladistvý vzhled. Jeho efekt je zřetelně vidět už několik minut po nanesení, kdy se pleť vypne a vrásky jsou méně znatelné. Napomáhá zlepšit elasticitu pleti a zároveň zamezuje ztrátě vlhkosti z jejích povrchových vrstev. Jeho šetrné složení navíc pleť nezatěžuje, neucpává póry, posiluje její obranyschopnost a chrání ji před vnějšími škodlivými vlivy.

Tip kosmetičky: Používání Essenté Hyaluronového boosteru zvyšuje efekt Korneoterapeutické kúry Essenté, nové unikátní metody chemického peelingu, při němž se aktivní látky uvolňují pomalu a postupně do hloubky kůže, takže se dá aplikovat i v létě, což u jiných chemických peelingů nelze.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*