Osvěžující mlha rozzáří vaši pleť

Essenté Osvěžující pleťová mlha je absolutní novinkou tohoto léta. Stačí kdykoli během dne stisknout rozprašovač a rázem se na pleť snese jemný a osvěžující mlžný závoj připomínající svou vůní čerstvé okvětní plátky růží. Neodolatelný pocit!

woman spraying facial mist on her face

„Když jsme hledali nějakou novinku pro letní období, kterou bychom překvapili a potěšili všechny, kdo mají rádi teplé slunečné počasí, ale pečlivě si chrání svoji pleť, napadlo nás vytvořit sprej, s jehož pomocí by se dala pleť kdykoli osvěžit příjemnou voňavou mlhou. A to tak jemnou, že by se dala aplikovat i přes make-up.

Tahle myšlenka nás všechny nadchla, a tak nastala fáze výběru aktivních látek. Na jednom jsme se ale shodli okamžitě – naše osvěžující mlha bude mít krásnou, jemnou květinovou vůni,“ přibližuje počátky vzniku nového kosmetického přípravku, sloužícího k osvěžení obličeje, krku, dekoltu, ale klidně i celého těla a vlasů, v horkých letních dnech, Denisa Jasinská z české kosmetické společnosti Essenté, která se zabývá vývojem a výrobou tzv. kosmeceutik, což jsou přípravky na pomezí kosmetiky a léčivých přípravků.

Jako procházka růžovým sadem

„Při každém použití rozprašovače s jemnou růžovou vodou mám pocit, jako bych prošla sadem rozkvetlých růží, čerstvě zalitých nebo zkropených letním deštíkem. Je to opravdu radost pro všechny smysly a ráda přiznávám, že od chvíle, kdy jsem sprej poprvé vyzkoušela, už ho nosím stále v kabelce. Je malý, takže nikde nepřekáží, ale ten efekt je vážně úžasný! Moje tvář jako by hned po každé mlžné spršce ožila a vyhlížela svěžejší a odpočinutější,“ dělí se o své dojmy s letní novinkou značky Essenté známá herečka Lucie Benešová, která si tuto českou kosmetiku velmi oblíbila. 

Dokonalé osvěžení pro horké letní dny 

Essenté Osvěžující pleťová mlha zajistí kdykoli během celého dne vzpruhu pro vysušenou a unavenou pleť. Obsahuje růžovou vodu, která pokožku nejen osvěží, ale také zklidní a zjemní. Její lehká květinová vůně navíc potěší i vaše smysly. Pleťová mlha posiluje ochrannou vrstvu pokožky, v horkých dnech předchází její nežádoucí dehydrataci a poskytuje pleti okamžitou úlevu. Obsahuje například tyto aktivní látky: aloe vera, ATP, D-panthenol, extrakt z papáji, mořské řasy, růžovou vodu, Tulsi Bio Extract (Bazalku posvátnou), ureu a další. 

Použití je snadné – osvěžující pleťovou mlhu nanášejte podle potřeby na obličej, dekolt, případně na celé tělo nebo i vlasy. Vzhledem k jemné povaze mlhy ji můžete aplikovat i přes make-up. 

Tip Denisy Jasinské z Essenté: V horkých letních dnech můžete Essenté Osvěžující pleťovou mlhu vychladit před použitím v lednici.       

 

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*