Testujeme za vás Essenté Intenzivní zpevňující booster

V tomto díle naší pravidelné rubriky Doporučujeme za vás Denisa Jasinská, zakladatelka a majitelka české kosmetické značky Essenté, testuje na vlastní kůži (a to doslova) Essenté Intenzivní zpevňující booster.

“Bylo pro mě velice těžké vybrat nejoblíbenější Essenté produkt. Obzvláště proto, že musím být spokojena se vším, co prodáváme, jinak bychom naše produkty vůbec nenabízeli.

Když jsem měla vybrat pouze jeden z nich, zvolila jsem Essenté Intenzivní zpevňující booster. Je to vlastně takové jemné mlíčko, které se aplikuje lokálně všude tam, kde je potřeba. Tedy na všechna místa, kde se začínají tvořit jemné vrásky, pleť je povadlá a potřebuje „osvěžit“ – kolem očí, na čele, někdo může používat třeba i kolem rtů.

Úžasně to funguje, pleť je po něm krásně hladká, vypnutá a vypadá svěží.

Intenzivní zpevňující booster používám dvakrát denně – nanáším ho ráno a večer na perfektně odlíčenou čistou pleť, ještě před nanesením dalších přípravků. Výsledky působení tohoto boosteru jsem viděla už po pár dnech, kdy byla pleť projasněnější, po dvou týdnech se pak dostavily výsledky větší, v podobě vypnutější pleti v oblasti mimických vrásek.

Pro mě osobně je tento přípravek něco jako elixír mládí. Dokáže totiž proniknout do hlubších vrstev pokožky a tam posílit propojení kolagenu a elastinu – dvou proteinů nezbytných pro to, aby naše pokožka vypadala mladistvě.

Toho, co tento vysoce koncentrovaný a účinný booster umí, je skutečně mnoho. Má jen jednu slabinu – jeho používání je vysoce návykové!”

infografika_boosterP

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*