Testujeme za vás Essenté Tónovací denní krém

Andrea Opletalová má na starost marketingovou komunikaci značky Essenté a testuje tak doslova každičký produkt, který tady její kolegyně vyrobí. V tomto díle naší pravidelné rubriky Doporučujeme za vás testuje Essenté Tónovací denní krém.

“Kosmetických produktů, které patří mezi mé oblíbené, je poměrně dost. Ale pokud bych měla zmínit ten, který mne ze všech nejvíce překvapil, tak je to rozhodně Essenté Tónovací denní krém neboli BB krém.

Než jsem začala pracovat v Essenté, zkoušela jsem těchto BB krémů několik, ale asi jsem neměla šťastnou ruku – nevyhovoval mi žádný. Ten náš mě ale naprosto nadchnul. Příjemné voní, perfektně se roztírá a jeho textura je lehounká a taková celkově sametová. Po jeho nanesení mám okamžitě pocit hydratace, krém přitom vůbec není mastný a skvěle se přizpůsobí tónu pleti. Můj oblíbený odstín je GOLD (Essenté nabízí Tónovací denní krémy v odstínu Gold a Beige) a nejraději ho používám během léta.

Ve volném čase a zejména v těchto měsících se téměř nelíčím, ale přesto ráda vypadám svěže a upraveně. A to i když jsem jen na chalupě nebo vyrážím do lesa na houby. Během léta navíc nerada používám make-up, protože chci pleti v těchto krásných měsících maximálně ulevit a nechat ji odpočívat. A právě Essenté Tónovací denní krém splňuje všechny moje požadavky – jsem díky němu vždy a všude upravená.

Vím, že můžu s klidným svědomím vynechat make-up, a i tak jsou nedokonalosti mé pleti dobře zakryté, pleť je sjednocená a svěží, ale přitom není pokryta těžkým make-upem.

Prostě mám pocit perfektní „ochrany“ po celý den.“

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*