Trojnásobná radost aneb který Beauty Box nejvíc potěší?

Balíček luxusní pěsticí kosmetiky je dárek, se kterým nikdy neuděláte chybu. Můžete vybrat Beauty Box přesně na míru podle pleti své maminky, kamarádky, manželky či přítelkyně anebo zvolit sadu hydratační péče, kterou potřebuje každá pleť. 

péče-o-pleť-essenté

Beauty Box pro viditelné vyhlazení vrásek

essente_beautybox_bb_lift_express_websizeBeauty Box Lift Express je sada přípravků pro výrazné vyhlazení vrásek, kterou ocení každá zralá pleť se ztrátou pružnosti a s viditelnými vráskami. Obsahuje i unikátní Essenté Expres krém proti vráskám (50 ml), což je vlastně neinvazivní šetrná a netoxická alternativa botoxového ošetření, a také Aktivní liftingový krém (50 ml) a Intenzivní zpevňující booster (50 ml). Sadu koupíte na www.essente.cz za 2 450 Kč.

Beauty Box pro zpomalení stárnutí pleti

essente_beautybox_bb_lift_repair_websizeBeauty Box Lift Repair je sada přípravků, která pomáhá potlačit první známky stárnutí pokožky a povzbuzuje i stimuluje její regenerační procesy. Hodí se zejména pro zralou pleť se ztrátou pružnosti. Obsahuje tyto tři produkty Essenté: Mycí emulzi s AHA kyselinami (100 ml), Vitalizační krém (50 ml) a Hyaluronový booster (50 ml). Koupíte ji na www.essente.cz za 1 730 Kč.

Beauty Box pro intenzivní péči při akné

essente_beautybox_bb_acne_stop_express_websizeBeauty Box Acne Stop Express je sada přípravků pro intenzivní péči při projevech akné v akutní fázi, a to díky schopnosti působit proti bakteriím rodu Propionibacterium Acnes. Problematické oblasti ihned zklidní a pomůže s obnovou běžných funkcí pokožky. Obsahuje tyto tři produkty Essenté: Čisticí gel s AHA kyselinami 3% (100 ml), Zklidňující krém (50 ml) a Aktivní booster při akné (50 ml). Koupíte ji na www.essente.cz za 1 630 Kč.

Beauty Box redukující začervenání pleti

essente_beautybox_bb_redness_minimizers_websizeBeauty Box Redness Minimizers je sada přípravků redukujících začervenání pleti, která se hodí pro hypersenzitivní pokožku se sklonem k začervenání či zánětu a pro pleť s viditelně popraskanými žilkami. Přináší úlevu od podráždění, zmírňují zarudnutí pokožky a chrání pleť před nepříznivými vnějšími vlivy. Sada obsahuje tyto tři produkty Essenté: Mycí emulzi s AHA kyselinami (100 ml), Krém redukující začervenání (50 ml) a Booster proti začervenání (50 ml). Koupíte ji na www.essente.cz za 1 620 Kč.

Beauty Box pro každodenní hydrataci

essente_beautybox_bb_hydra_balance_websizeBeauty Box Hydra Balance je sada hydratační péče pro optimální vlhkost pokožky, díky níž pleť získá zářivý a zdravý vzhled a bude na dotek jemná, vláčná a svěží. Sada je vhodná pro normální, smíšenou a suchou pleť a obsahuje tyto tři produkty Essenté: Micelární vodu 3v1 (100 ml), Vyrovnávací hydratační krém (50 ml) a Výživný hydratační krém (50 ml). Koupíte ji na www.essente.cz za 1 320 Kč.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*