Trojnásobná radost aneb který Beauty Box nejvíc potěší?

Balíček luxusní pěsticí kosmetiky je dárek, se kterým nikdy neuděláte chybu. Můžete vybrat Beauty Box přesně na míru podle pleti své maminky, kamarádky, manželky či přítelkyně anebo zvolit sadu hydratační péče, kterou potřebuje každá pleť. 

péče-o-pleť-essenté

Beauty Box pro viditelné vyhlazení vrásek

Beauty Box Lift Express je sada přípravků pro výrazné vyhlazení vrásek, kterou ocení každá zralá pleť se ztrátou pružnosti a s viditelnými vráskami. Obsahuje i unikátní Essenté Expres krém proti vráskám (50 ml), což je vlastně neinvazivní šetrná a netoxická alternativa botoxového ošetření, a také Aktivní liftingový krém (50 ml) a Intenzivní zpevňující booster (50 ml). 

Beauty Box pro zpomalení stárnutí pleti

Beauty Box Lift Repair je sada přípravků, která pomáhá potlačit první známky stárnutí pokožky a povzbuzuje i stimuluje její regenerační procesy. Hodí se zejména pro zralou pleť se ztrátou pružnosti. Obsahuje tyto tři produkty Essenté: Mycí emulzi s AHA kyselinami (100 ml), Vitalizační krém (50 ml) a Hyaluronový booster (50 ml).

Essenté Beauty Box
Balíček luxusní pěsticí kosmetiky udělá vždy radost. Foto: Essente.cz

Beauty Box pro intenzivní péči při akné

Beauty Box Acne Stop Express je sada přípravků pro intenzivní péči při projevech akné v akutní fázi, a to díky schopnosti působit proti bakteriím rodu Propionibacterium Acnes. Problematické oblasti ihned zklidní a pomůže s obnovou běžných funkcí pokožky. Obsahuje tyto tři produkty Essenté: Čisticí gel s AHA kyselinami 3% (100 ml), Zklidňující krém (50 ml) a Aktivní booster při akné (50 ml).

Beauty Box redukující začervenání pleti

Beauty Box Redness Minimizers je sada přípravků redukujících začervenání pleti, která se hodí pro hypersenzitivní pokožku se sklonem k začervenání či zánětu a pro pleť s viditelně popraskanými žilkami. Přináší úlevu od podráždění, zmírňují zarudnutí pokožky a chrání pleť před nepříznivými vnějšími vlivy. Sada obsahuje tyto tři produkty Essenté: Mycí emulzi s AHA kyselinami (100 ml), Krém redukující začervenání (50 ml) a Booster proti začervenání (50 ml).

Beauty Box pro každodenní hydrataci

Beauty Box Hydra Balance je sada hydratační péče pro optimální vlhkost pokožky, díky níž pleť získá zářivý a zdravý vzhled a bude na dotek jemná, vláčná a svěží. Sada je vhodná pro normální, smíšenou a suchou pleť a obsahuje tyto tři produkty Essenté: Micelární vodu 3v1 (100 ml), Vyrovnávací hydratační krém (50 ml) a Výživný hydratační krém (50 ml). 

Nabídku všech Essenté Beauty Boxů najdete zde.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*