Unikátní sada tří masek udrží vaši pleť v perfektní kondici 

Pleťové masky jsou vítanou a efektivní pomocí při péči o krásnou a pěstěnou pleť. Nová sada tří přikládacích masek Essenté se kompletně postará o hydrataci, omlazení a zklidnění pleti. Díky praktickému balení se navíc hodí i při cestování.

essente_masky_kolagen_akne_omlazujici

Pleťové masky jsou nedílnou součástí péče o pleť a měly by se používat pravidelně – nejlépe 1x až 2x týdně. Velmi oblíbené jsou přikládací masky, jejichž aplikace je jednoduchá a elegantní a přináší okamžitý efekt. Po vyjmutí z obalu stačí masku opatrně rozložit a pak ji přiložit rovnoměrně na celý obličej, upravit ji okolo očí, nosu a úst. Následně vyhladit a poté nejprve navléknout na uši horní otvory masky a poté ji zafixovat navlečením spodních otvorů. Po uplynutí 15–20 minut pak masku opatrně sejmete a případný zbytek vmasírujete do pokožky,“ doporučuje Denisa Jasinská z české kosmetické společnosti Essenté, která se věnuje vývoji a výrobě tzv. kosmeceutik, což jsou přípravky na pomezí kosmetiky a farmacie.

Zcela nová Essenté sada přikládacích masek pleť hydratuje, omladí, zklidní a najdete ji v cenově zvýhodněném balení:

1. Zpevnění a dokonalá hydratace

Essenté Intenzivní kolagenová maska je napuštěná přikládací maska z netkané textilie, která zajistí pleti intenzivní výživu a hydrataci. Díky vysokému obsahu kolagenu, který zpevňuje pokožku a zlepšuje její elasticitu, bude pleť po použití masky hladká, vypnutá a hydratovaná. Obsažený vitamín E patří mezi významné antioxidanty, zároveň pomáhá k lepšímu vstřebávání kolagenu. Maska redukuje tvorbu vrásek, dodává pokožce svěží vzhled a zanechává ji jemnou a hebkou.

kolagenova_maska_essente

Maximální čistota

Essenté Čisticí detoxikační maska je přikládací maska z aktivního dřevěného uhlí, která je napuštěná čisticím detoxikačním sérem. Obsahuje také kyselinu oleanolovou, pryskyřici masticha a vitamíny E a B6. Tato maska šetrně odstraňuje nečistoty, snižuje tvorbu kožního mazu, zmenšuje velikost pórů, snižuje zarudnutí kůže a intenzivně tak pomáhá v boji proti akné. Celkově tak přispívá ke zdravému stavu pleti.

detoxikacni_maska_essente

3. Viditelné omlazení

Essenté Omlazující maska je napuštěná přikládací maska z netkané textilie, která představuje revoluční anti-ageingový produkt s extraktem z jablečných kmenových buněk, získávaným ze vzácné švýcarské odrůdy jablek. Maska zpomaluje stárnutí kožních buněk, intenzivně hydratuje a regeneruje pleť a vyhlazuje vrásky. V kombinaci s kyselinou hyaluronovou, jež intenzivně váže vodu, se rychle zlepšuje pružnost pleti, která se stává pevnou, hladkou a viditelně omlazenou hned po prvním použití. 

omlazujici_maska

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*