2 kroky pro perfektní ochranu proti slunci

Dny bez slunce jsou trochu smutné, proto se na ty letní slunečné tak těšíme. Zároveň dobře víme, jak je přemíra UVA i UVB záření škodlivá. Nezbývá než najít rozumný kompromis, a hlavně včas myslet na vhodné kosmetické přípravky, které naši pleť dokonale ochrání.  

1. krok: Perfektní ochrana pleti před sluněním

Při pobytu na slunci potřebuje naše pleť spolehlivou ochranu. Essenté Denní krém SPF 50 je ochranný lehký krém pro všechny typy pleti. Díky němu je pokožka velmi intenzivně chráněna před buněčným poškozením způsobeným UVA i UVB zářením. Mandlový olej dodává pleti pocit hebkosti, obsahuje řadu vitamínů a minerálů. Bambucké máslo pleť hydratuje a regeneruje.

Aktivní látky: mandlový olej, bambucké máslo, UVA + UVB filtry

Jak působí na pleť:

• díky UV filtrům chrání pokožku před stárnutím vlivem slunečního záření

• intenzivně hydratuje, zklidňuje a regeneruje i velmi suchou pleť

• zanechává dokonale ošetřenou a před sluncem dobře chráněnou pleťESSENTÉ Denní krém s UVA/UVB ochranou 30

Použití: Denní krém aplikujte před zahájením slunění – rovnoměrně naneste na pokožku a rozetřete. K udržení ochrany pleti aplikaci opakujte, zejména při zvýšeném pocení, po koupání nebo osušení ručníkem.

Dávkování: Na ochranu pokožky celého těla dospělé osoby průměrné velikosti je třeba 36 g opalovacího krému, tj. přibližně 6 čajových lžiček. Menší množství použitého přípravku podstatně snižuje stupeň ochrany pokožky.

Doporučení: Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko. Použitím menšího množství opalovacího prostředku významně snižujete ochranu své pleti.

Kde koupíte: Essenté Denní krém SPF 50 koupíte na www.essente.cz v balení 50 ml za 530 Kč nebo 200 ml za 800 Kč.

Tip: Je vhodný i jako běžný denní krém v letních měsících.

2. krok: Dokonalá ochrana pleti po slunění

Po slunění je důležité pleť především důkladně hydratovat. Essenté Hydratační krémová maska s výrazným liftingovým efektem intenzivně a dlouhodobě zvlhčuje pokožku, povzbuzuje buněčnou aktivitu a startuje v pleti ochranné mechanismy. Lze ji kombinovat s Intenzivním zpevňujícím boosterem nebo Intenzivním hydratačním boosterem Essenté. Zároveň funguje jako SOS přípravek na podrážděnou pokožku, je výborná na zklidnění po akutním podráždění nebo po opalování. Díky zvýšené porci vlhkosti se hodí pro každou pokožku. 

Aktivní látky: hydractin, kyselina hyaluronová, omega CHS aktivátor, Pepha-Tight, vitamín EEssenté Hydratační krémová maska

Jak působí na pleť:

– stimuluje v pleti syntézu kolagenu a schopnost regenerace buněk

– intenzivně hydratuje

– má výrazný liftingový efekt

– redukuje tvorbu vrásek

– rychle zklidňuje podrážděnou pokožku a minimalizuje začervenání

– obnovuje ochrannou kožní bariéru

– zanechává pleť jemnou a hebkou

Použití: Masku naneste rovnoměrně v tenké vrstvě na vyčištěnou pleť, zakryjte fólií a nechte působit 10-15 minut. Po uplynutí této doby masku šetrně smyjte. Na závěr ošetření použijte vhodný krém Essenté dle typu pleti. 

Kde koupíte: Essenté Hydratační krémovou masku koupíte na www.essente.cz za 530 Kč/50 ml.

Tip: Hydratační maska je vhodná také pro domácí použití k ošetření vysušené pokožky. 

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*