3 hot styling pomocníci pro sexy obočí

Perfektně upravené, a přitom maximálně přirozené obočí je současným makeupovým trendem. A jak na něj? Vyzkoušejte horké novinky od světového lídra ve stylingu obočí, rakouské společnosti RefectoCil: Voděodolnou tužku na obočí s hedvábným pudrem a Rozjasňující tužku, která prozáří každé líčení. Vše pak dokonale zafixuje výživný kondicionér Styling Gel.

Pro výrazné a přirozené obočí

RefectoCil Voděodolná tužka na obočí s kartáčkem Full Brow Liner bude dokonalým doplňkem vašeho profesionálního stylingu obočí. Precizně vytvaruje a vystínuje vaše obočí, sjednotí barvu a spirálovitý kartáček upraví obočí do ideálního tvaru. Zajistí nádherně tvarované obočí po celý den, nerozmaže se a nesmyje ani ve vlhkém prostředí. Tužka má unikátní texturu zjemněnou hedvábným pudrem, je otěru i vodě odolná a perfektně upravené obočí vám vydrží až 10 hodin. Disponuje navíc super jemným vysouvacím hrotem pro přesnou aplikaci. 

Tip: Vybírat si můžete ze tří odstínů tak, aby co nejvíce ladil s přirozenou barvou vašeho obočí – ze světle hnědé, středně hnědé a tmavě hnědé.

Rozjasněný pohled

Rozjasňující tužka pod obočí RefectoCil Brow Highlighter okamžitě prozáří každé líčení a zvýrazní tvar vašeho obočí. Sjednocuje a rozjasňuje oblast pod obočím – po nanesení se oči rozjasní a získají optický liftingový efekt. Textura tužky je rovněž zjemněná hedvábným pudrem, snadno se nanáší a má měkký třpytivý efekt. Tužka je vodě i otěru odolná a má dlouhotrvající účinek až 8 hodin. Ořezávátko bylo speciálně vyvinuté pro tento typ tužky.

A jak se RefectoCil Brow Highlighter používá? Velice jednoduše, stačí nanést malé množství rozjasňovače pod celou spodní linii obočí. Obočí bude vypadat na první pohled dokonale upravené a oblouk bude krásně klenutý. 

Tip: Pro ještě zářivější efekt naneste tužku i do vnitřního koutku oka. 

Styling gel pro perfektní tvar obočí a krásné řasy

RefectoCil Styling Gel je výživný kondicionér, který je určení pro péči o obočí i řasy. Dlouhodobě je zvlhčí, intenzivně vyživí i ochrání. Co se týká obočí, tento přípravek oceníte zejména tehdy, když potřebujete nějaký ten neposlušný chloupek zafixovat – upravené obočí tak budete mít po celý den. RefectoCil Styling Gel je certifikován jako veganský, obsahuje vitamín E, D-panthenol a glycerin a při pravidelném používání obočí i řasy posílí. Řasy tak zůstanou zachovány ve své plné délce a nebudou se tak snadno lámat – budou silné, dlouhé, zdravé a zářivé. 

Tip: RefectoCil Styling Gel je také ideální pro barvené řasy a obočí, protože na zdravých chloupcích drží barva lépe a déle si udrží svou barevnou intenzitu. 

 

– Z kadeřníka světovým lídrem v barvení řas –

Rakouská značka RefectoCil je světovým lídrem v barvení a úpravě řas a obočí. Vyvíjí ji společnost GW Cosmetics GmbH, kterou založil vídeňský kadeřník Josef Gschwentner. Právě on byl nadšeným tvůrcem produktů na péči o vlasy i jejich barvení už v roce 1930! Dnes se RefectoCil zaměřuje na vytváření co nejšetrnějších kosmetických přípravků a barev, jejich rychlé působení a bezpečnou a jednoduchou aplikaci. Více na www.refectocil.cz

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*