4 masky, s nimiž budete za 20 minut mladší a krásnější

Pleťové masky jsou tak trochu zázrak. Dovedou totiž během chvilky proměnit naši unavenou pleť v mladistvou, pevnou, pružnou a zářící. Mezi vyzkoušené a opravdu účinné patří ty s kolagenem, fyto-kmenovými buňkami nebo hydractinem. A pokud vás trápí akné, je tu 1. pomoc – Aktivní maska při akné – s vynikajícími účinky.

essente_intense_collagen_masque2_websize

Okamžitě zpevněná a hydratovaná pleť

Essenté Intenzivní kolagenová maska hydratuje a vyživuje pleť, zlepšuje její pevnost a pružnost, zklidňuje napjatou a dehydrovanou pokožku, chrání ji před působením negativních vlivů a zvyšuje její obranyschopnost, redukuje tvorbu vrásek a zanechává pleť jemnou a hebkou. 

„Když jsme vyvíjeli tuto pleťovou masku, obohatili jsme ji o vitamín E, který patří k významným antioxidantům. Zároveň pomáhá k lepšímu vstřebávání kolagenu. Účinek je vidět okamžitě po použití. Pleť je zpevněná a dokonale hydratovaná,“ říká Denisa Jasinská z české kosmetické společnosti Essenté, která se věnuje vývoji a výrobě tzv. kosmeceutik, což jsou přípravky na pomezí kosmetiky a farmacie.

Viditelně mladistvější pleť 

V Essenté Omlazující masce s fyto-kmenovými buňkami a kyselinou hyaluronovou doplňuje účinky fyto-kmenových buněk ze vzácné švýcarské odrůdy jablek ještě kyselina hyaluronová, která intenzivně váže vodu, a tím zlepšuje pružnost pokožky. Napuštěná maska z netkané textilie je tak skutečně revoluční anti-ageing produkt. Ostatně, přesvědčte se sami – pleť je ihned po první aplikaci masky pevná, hladká a působí jako znovuzrozená. 

„Při vývoji této masky jsme se zaměřili na velmi účinné fyto-kmenové buňky ze vzácné švýcarské odrůdy jablek Uttwiler Spätlauber, které se nejvíce podobají lidským kmenovým buňkám. Zároveň dokážou pronikat do hlubokých vrstev pleti, kde chrání vlastní kmenové buňky kůže a efektivně oddalují jejich stárnutí. Přinášejí tak revoluční anti-ageing efekt pro skutečné omlazení,“ vysvětluje Denisa Jasinská z Essenté.

Použití (stejné pro obě masky): Vyjměte masku z obalu a opatrně ji rozložte. Pak ji přiložte rovnoměrně na celý obličej, upravte okolo očí, nosu a úst. Vyhlaďte ji a poté nejprve navlékněte na uši horní otvory masky a následně ji zafixujte navlečením spodních otvorů. Nechte masku působit 15–20 minut. Poté ji opatrně sejměte a zbytek vmasírujte do pleti. Nejlepších výsledků dosáhnete při aplikaci 1–2x týdně. 

Tip: „Pro zvýšení pocitu osvěžení a relaxace lze obě masky před použitím a vyjmutím z obalu ochladit v lednici nebo ohřát na 2-3 minuty ve vodní lázní (50–60 °C).“ 

Essenté Hydratační krémová maska

Výrazný lifting díky velké porci hydratace

Essenté Hydratační krémová maska s viditelným liftingovým efektem intenzivně a dlouhodobě zvlhčuje pokožku, povzbuzuje buněčnou aktivitu a startuje v pleti ochranné mechanismy. Zároveň funguje jako SOS přípravek na podrážděnou kůži. Díky zvýšené porci vlhkosti je vhodná pro každou pokožku. 

Použití: Masku naneste rovnoměrně v tenké vrstvě na vyčištěnou pleť, zakryjte fólií a nechte působit 10-15 minut. Následně šetrně smyjte a použijte vhodný krém Essenté dle typu pleti. 

Tip Denisy Jasinské z Essenté: „Tato hydratační maska je vhodná také k ošetření vysušené pokožky – například v zimě po pobytu v mrazu, nebo naopak v létě po opalování.“ 

essente_acne_repair_masque_5ml

Okamžitá pomoc a úleva při akné

Essenté Aktivní maska při akné je vysoce koncentrovaná maska, která přináší okamžitě viditelné výsledky. Maska je určena pro problematickou a k akné náchylnou pleť jako účinná prevence zánětlivých projevů. Problematické oblasti ihned zklidní a pomůže s obnovou běžných funkcí kůže. Vyvážený komplex účinných látek reguluje tvorbu kožního mazu, podporuje regeneraci pleti a zároveň pleť hydratuje. 

Použití: Masku naneste rovnoměrně v tenké vrstvě na vyčištěnou pleť. Zakryjte obličej maskou z netkané textilie s otvory na oči, nos a ústa, namočenou ve studené vodě, a pro zvýšení a urychlení účinků aktivních látek ještě maskou z fólie (rovněž s příslušnými otvory). Nechte působit 10-15 minut. Po uplynutí této doby masku šetrně smyjte. Na závěr ošetření použijte vhodný krém Essenté dle typu pleti.

„Maska obsahuje mimo jiné peptid Bodyfensine peptide, který chrání pokožku před napadením mikroby a snižuje riziko infekce kůže. Zároveň bojuje proti mikrobiálnímu růstu, posiluje přirozený imunitní systém pokožky a stimuluje produkci látek, které se podílejí na přirozeném mechanismu obrany kůže,“ vysvětluje principy účinnosti masky proti akné Denisa Jasinská z české kosmetické společnosti Essenté. 

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*