5 x nejlepší světové beauty veletrhy roku 2018

Zajímá vás svět kosmetiky a krásy? Ať už jste kosmetička, kadeřnice, stylistka, vizážistka nebo prostě jen máte ráda tento obor (a která žena a často i muž, ne?), nechte se inspirovat našimi tipy, kam se vydat za nejžhavějšími novinkami!

žena-essente
Světové veletrhy lákají na prezentaci novinek, praktické ukázky i velkolepé show. Foto: Depositphotos.com

1. IBS New York: The International Beauty Show

Největší beauty veletrh krásy USA se koná 4. až 6. března 2018 v New Yorku. Ano, pravda, je to trochu z ruky a vlastně je to už malinko tip na výlet nebo rovnou na dovolenou… Ovšem jako jeden z mála se tento veletrh soustředí vyloženě na trendy, které nabízejí salony krásy. Dozvíte se tu zajímavosti týkající se nových aktivních látek kosmetických přípravků, v praxi si můžete vyzkoušet novinky v péči o pleť, vlasy i nehty, a dokonce se můžete těšit na vzdělávací workshopy, jak lépe nabízet (a prodávat) své případné služby, i kam se tento obor posouvá a směřuje.

2. Beauty Düsseldorf

Jeden z nejslavnějších evropských veletrhů krásy se koná 9. až 11. března 2018 v německém Düsseldorfu. Zaměřuje se na novinky v kosmetickém průmyslu, péči o pleť i tělo, jeho součástí je spousta show předvádějících aktuální novinky ve stylingu make-upu, obočí a dalších trendů, bez nichž se neobejdou světová módní mola. Co si je vyzkoušet v praxi?

3. Cosmoprof Worldwide Bologna

Italská Bologna sama o sobě stojí za návštěvu, o to více ale 16. až 19. března 2018, kdy se tady koná jeden z největších evropských veletrhů krásy a wellness. Čekají na vás novinky z těchto oborů, mnoho zajímavých přednášek pro odborníky i veřejnost se spoustou praktických ukázek, jichž se můžete zúčastnit, a na vlastní kůži si tak nové trendy vyzkoušet.

4. Beautyworld Middle East, Dubaj

Ano, ano, tento veletrh se koná až v Dubaji, ale bude stát za to. Po tři dny, od 8. do 10. května 2018, to tady bude vřít – je to totiž jeden z nejnavštěvovanějších beauty veletrhů světa. A berou to tady pěkně od podlahy – těšit se můžete na skutečně velké množství vystavovatelů i bohatý doprovodný program v podobě přednášek i zábavně vzdělávacích show.

5. Professional Beauty, Johannesburg, Jižní Afrika

Sem se asi na veletrh jen tak nevydáte, ale nedá nám to ho nezmínit. Koná se od  2. do 3. září 2018 a je rozhodně tím nejhonosnějším beauty veletrhem. Umělecká je už i prezentace produktů, služeb a jednotlivých ošetření, nechybí molo s ukázkami trendů ve stylingu make-upu doplněnými módními přehlídkami a mnohé další.

Kam na beauty veletrhy v ČR:

Komu se nechce cestovat za trendy a novinkami ve světě krásy tak daleko, může zůstat v České republice. I u nás se konají zajímavé akce, vlastně hned několik:

World of Beauty & Spa

Koná se 16. a 17. března 2018 v areálu PVA Expo Praha. Na jeho už 25. ročníku (!) na vás čeká skutečně velká inspirace jarními trendy v účesech, líčení, módě, zážitky ze soutěží, přehlídek a především produkty z nabídky více než 400 značek. Návštěvníkům se budou věnovat špičkoví odborníci poskytující cenné rady a informace o nabízených přípravcích, ošetřeních a metodách v péči o tělo i o pleť, prezentovat se budou i odborníci na wellness relaxaci, masáže, detoxikaci i celkový zdravý životní styl. Nové trendy v líčení, účesech i módě pak budou prezentovat přední vizážisté, stylisté i kadeřníci a nebude chybět ani módní přehlídka. Více na www.beautyexpo.cz.

Interbeauty Prague

Tento úspěšný mezinárodní veletrh se koná 20. a 21. dubna 2018 na pražském Výstavišti Holešovice a je nejvýznamnějším odborným kosmetickým veletrhem v České republice. Již tradičně je zaměřen na současné trendy v kosmetických oborech, zejména na anti-aging, dermatokosmetiku a modelaci postavy, wellness, relaxaci a zdravý životní styl. Stěžejními vystavovatelskými kategoriemi jsou kosmetika, manikúra a pedikúra, péče o vlasy, vybavení salonů, SPA centra a přístroje pro pleť a tělo. Nebudou chybět zajímavé přednášky a spoustu procedur si návštěvníci budou moct zdarma vyzkoušet. Více na www.interbeautyprague.cz.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*