Problém: Kouzelné AHA kyseliny v kosmetice

Nevíte si rady se svou pleti? Nevíte, jak se o ni starat, jaké používat kosmetické přípravky, anebo vás trápí nějaký konkrétní problém? Napište nám, naše odbornice vaše dotazy zodpoví a zveřejníme je v nové rubrice Poradna.

Dotaz čtenářky Inspirace Essenté Jaroslavy Krátké:

„Často v poslední době slýchám o AHA kyselinách – čím jsou tak zajímavé a pro koho jsou vhodné?“

Odpovídá Denisa Jasinská, zakladatelka české kosmetické značky Essenté:

„Působení AHA kyselin se v dermatologii využívá k odstraňování jizev, zesvětlení pigmentových skvrn i stahování rozšířených pórů. AHA kyseliny zároveň snižují náchylnost k tvorbě vrásek, jsou tedy ideální zejména pro stárnoucí pleť. AHA kyseliny také zvyšují schopnost pleti vázat vodu, proto mají výrazný hydratační efekt. 

Mezi často využívané anti-age metody patří chemický peeling, při kterém dochází k razantnímu narušení povrchových vrstev pokožky silně koncentrovanými AHA kyselinami a jejich nahrazení čerstvými novými buňkami. Mnoho žen (ale i mužů) však od tohoto invazivního zákroku odrazuje představa nepříjemných projevů následujících po ošetření, kdy pokožka většinou silně zčervená a olupuje se, což může dotyčné až po dobu tří týdnů omezovat ve společenském životě.

Proto jsme v Essenté vyvinuli Peel-Therapy Concept, což je unikátní korneoterapeutická kúra, jež vede stejně jako klasický chemický peeling k radikální a viditelné obnově stavu pleti, ale přitom je mnohem šetrnější. Kyseliny se totiž do pleti uvolňují postupně a pomalu, a tak nedochází k jejímu poškození. Při pravidelném odborném ošetřování korneoterapeutickým peelingem se navíc zlepšuje kvalita kožních tkání, což pomáhá řešit různé typy problémů, jako je povadlá a unavená pleť, zažloutlá pleť kuřáků, pigmentové skvrny, zesílená pokožka, jizvy po akné i povrchové vrásky.“

Korneoterapeutickou kúrou Peel-Therapy Concept se můžete nechat ošetřit u kosmetiček, které pracují s českou kosmetickou značkou Essenté – jejich salony najdete na www.essente.cz.“

 

Essenté Therapy krém⇒Tip odbornice: Essenté Therapy krém je unikátní projasňující a stimulující noční krém obsahuje technologickou novinku – speciální lamelární vodní gel (LWG gel). Díky němu se AHA kyseliny, zapouzdřené v gelových lamelách, uvolňují do pokožky postupně po dobu 10 hodin. Do kůže se tak kyseliny rozšiřují progresivní a kontrolovatelnou cestou, takže nedochází k podráždění či zánětům pokožky. Zároveň je však zachována jejich vysoká účinnost. Obsažené kyseliny (glykolová, mléčná a citronová) podporují intenzivní proces exfoliace, regenerují pleť a stimulují tvorbu kolagenu a elastinu. Díky svému unikátnímu složení Therapy krém intenzivně obnovuje strukturu pokožky a okamžitě ji vyhlazuje, vypíná, barevně sjednocuje, redukuje vrásky a viditelně ji rozjasňuje. Je vhodný pro všechny typy pleti.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*