Anti-age bojovníci dodají unavené pleti potřebný lifting

Anti-age pomocníci dokáží udržet pleť v perfektní kondici a zaručí jí potřebný lifting navzdory přibývajícím rokům. A jací že to jsou? Patří mezi ně rozhodně kyselina hyaluronová a unikátní látky, které nyní dobývají svět kosmetiky – peptidy.

„Pleť je náš největší orgán, který ukazuje na povrchu vše, co se děje uvnitř – proto bychom se měli vyvarovat zbytečného stresu a dbát o zdravý životní styl. Při péči o pleť je pak důležitá pravidelnost, důslednost a samozřejmě kvalitní kosmetika. Ověřili jsme si, že při každodenním používání vhodných přípravků ráno a večer se výsledky dostaví přibližně po třech měsících – v průměru tolik času pleť potřebuje, aby se na ní příznivé účinky projevily,“ upozorňuje Denisa Jasinská z české společnosti Essenté, která se zabývá vývojem a výrobou tzv. dermokosmetiky, tedy kosmetických přípravků na špičkové úrovni, jež splňují nejpřísnější požadavky na kvalitu a složení.

Lifting zaručí kyselina hyaluronová

S přibývajícími roky ubývají mazové a potní žlázy, proto je kůže sušší a dehydratovaná. Cílem tedy je dodat pleti dostatek vláhy, a to zevnitř – dodržováním správného pitného režimu – i zevně – pomocí vhodných hydratačních přípravků.
„Jedním z významných počinů moderní dermokosmetiky při hledání způsobů, jak dodat pleti dostatek vlhkosti, se stalo používání hyaluronových boosterů. Jedná se o intenzivní hydratační péči, která pomocí vysoce koncentrované kyseliny hyaluronové vypíná pleť obličeje. Několik minut po nanesení je zřetelně vidět, jak je pleť vypnutá, a hlubší i jemné vrásky jsou méně znatelné,“ vysvětluje Denisa Jasinská.

 

Tip: Essenté Hyaluronový booster obsahuje nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou, která dokáže plnit ochrannou hydratační funkci ve vnějších vrstvách pokožky. Zároveň umí proniknout do jejích spodních vrstev a pozitivně ovlivňovat metabolismus buněk. Sérum má silné hydratační a liftingové účinky, které pomáhají pleti zachovávat přirozenou pružnost, pevnost a mladistvý vzhled.

peeling_inspirace_essenté

Anti-age krémy: účinné a šetrné řešení mimických vrásek

V naší pokožce v průběhu let klesá i počet kolagenových a elastinových vláken – pleť ztrácí pružnost a tvoří se na ní vrásky. Proto je dalším z úkolů anti-ageing přípravků podpořit produkci kolagenu a stimulovat celkový regenerační proces pokožky.

„Významnou roli sehrávají v posledních letech v kosmetickém průmyslu peptidy. Například SNAP-8™ peptide je látka s unikátními vlastnostmi, které snižují hloubku obličejových vrásek způsobených kontrakcemi mimických svalů. Funguje vlastně trochu jako botox, takže výsledkem je intenzivní efekt redukce, vyhlazení a vyplnění vrásek,“ vysvětluje zkušená kosmetička Nikol Bárová, která svými radami přispívá na blog o kosmetice a zdravé pleti Inspirace.essente.cz.

 

Tip: Essenté Aktivní liftingový krém již od první aplikace redukuje známky stárnutí. Je vhodný při ztrátě pevnosti a jasu. Velice účinně pomáhá řešit problém s ochablou pokožkou a povadlými konturami obličeje. Obsahuje peptidy, které redukují intenzitu kontrakcí mimických svalů, a tím výrazně snižují hloubku obličejových vrásek. Navzdory své vysoké účinnosti je k pleti velmi šetrný, nezpůsobuje zarudnutí ani podráždění. Kromě SNAP-8™ peptide obsahuje například d-panthenol, kyselinu hyaluronovou a další cenné látky.

Peptidy „gumují“ vrásky

Nekontrolovatelné kontrakce mimických svalů – mračení se, mhouření očí, zvedání obočí – mají za následek vznik mimických vrásek. K jejich potlačení se v plastické chirurgii využívá aplikace botulotoxinu. „Pokud o tomto zákroku uvažujete, vyčkejte ještě a nejprve si vyzkoušejte účinky SNAP-8™ peptide v přípravku, který představuje jeho šetrnější, levnější a netoxickou alternativu,“ doporučuje Denisa Jasinská z české společnosti Essenté.

 

Tip: Essenté Expres krém proti vráskám obsahuje unikátní peptidy, které snižují hloubku obličejových vrásek způsobených kontrakcemi mimických svalů. Má výrazný liftingový efekt, zlepšuje pevnost a pružnost pokožky. Účinně zabraňuje předčasnému stárnutí pleti. Ta po jeho aplikaci vypadá viditelně hladší a zářivější. Krém obsahuje jedinečnou účinnou látku SNAP-8™ peptide, a to v maximálním doporučeném množství 10 %. Klinická studie prokázala redukci vrásek až o 63 % během 28 dnů pravidelného používání, při aplikaci 2x denně. Lze jej použít jako intenzivní oční krém, ale i na oblast čela a horního rtu.

Další zajímavý článek – Peptidy jsou in, zapomeňte na botox! – si můžete přečíst zde.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*