Co potěší k Valentýnu? Kosmetické balíčky!

Nejen ženy, i muži touží po mladistvé hezké pleti. Svátek svatého Valentýna se blíží, a pokud přemýšlíte, čím své drahé polovičce udělat radost, máme pro vás několik tipů.

Essenté Beauty Box
Balíček luxusní pěsticí kosmetiky udělá vždy radost.

Balíček luxusní pěsticí kosmetiky je dárek, se kterým nikdy neuděláte chybu. Od české kosmetické značky Essenté si můžete vybrat Beauty Box přesně na míru podle typu pleti. Na výběr máte ze setů pro viditelné vyhlazení vrásek, pro zpomalení stárnutí pleti, pro intenzivní péči při akné, set redukující začervenání pleti, pro každodenní hydrataci a mnohé další. Ve slavnostně zabalené krabičce najdete vždy tři produkty, které na sebe navzájem navazují, a zajistí tak pleti maximální péči. Více na www.essente.cz

Už ani vrásku!

Dárkový Beauty Box pro viditelné vyhlazení vrásek je vhodný pro zralou pleť se ztrátou pružnosti a viditelnými vráskami. Set obsahuje unikátní Essenté Expres krém proti vráskám, který se používá jako netoxická alternativa botoxového ošetření, Essenté Aktivní liftingový krém, který účinně podporuje pevnost pokožky, a Essenté Internzivní zpevňující booster.

Pro věčně krásnou pleť

Beauty Box pro zpomalení stárnutí pleti z řady „anti-ageing“ péče pomáhá potlačit první známky stárnutí pokožky a povzbuzuje a stimuluje její regenerační procesy. Je vhodný zejména pro zralou pleť se ztrátou pružnosti. Set obsahuje Essenté Mycí emulzi s AHA kyselinami, která dokonale vyčistí pleť, Essenté Vitalizační krém, který vypíná a zpevňuje pleť, a Essenté Hyaluronový booster pro intenzivní hydratační a liftingovou péči.

Essenté Beauty Box pro zpomalení stárnutí pleti
Essenté Beauty Box pro zpomalení stárnutí pleti

Hydratace pro suchou pleť

Dárkový Beauty Box pro intenzivní hydrataci pleti je vhodný pro suchou i velmi vysušenou pleť. K zajištění správné hydratace pleti není důležité jen množství vody, ale také to, jak efektivně je v pokožce vázána a využívána. Přípravky Essenté Moisturizing Care udrží pleť dlouhodobě hydratovanou a ochrání ji před vlivy vnějšího prostředí. Set obsahuje: Essenté Mycí emulzi s AHA kyselinami, Essenté Výživný hydratační krém a Essenté Hyaluronový booster.

Pryč s akné

Beauty Box pro intenzivní péči o akné pomáhá eliminovat příčiny vzniku akné a zánětlivých procesů již v samotném zárodku, reguluje tvorbu kožního mazu a podporuje regeneraci pleti. Výrazně zlepšuje vzhled pokožky. Je vhodný pro problematickou, aknózní a mastnou pleť. Set obsahuje Essenté Čisticí gel s AHA kyselinami 3%, Essenté Zklidňující krém a Essenté Aktivní booster při akné.

Luxusní trojice pro svěží pohled

Beauty Box pro svěží pohled je sada tří luxusních kosmetických přípravků, které jsou určeny pro péči o citlivou oblast kolem očí, a to v každém věku. Kombinace těchto produktů působí proti vráskám, otokům i tmavým kruhům. Sada obsahuje tyto tři produkty: Essenté Jemný odličovač očí, Essenté Intenzivní oční krém a Essenté Intenzivní zpevňující booster.

Další Beauty Boxy najdete na www.essente.cz

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*