Essenté představí nový peeling na World of Beauty and Spa

Vydejte se v pátek 16. nebo v sobotu 17. března 2018 na jeden z největších českých veletrhů krásy World of Beauty and Spa v Praze. Čeká na vás spousta zajímavých informací, praktických workshopů a procedur, které můžete vyzkoušet zdarma. A zcela nový druh peelingu zde představí také náš tým Essenté!

divka-tvar-web

Jeden z nejznámějších českých veletrhů krásy World of Beauty and Spa se koná 16. a 17. března 2018 v areálu Výstaviště PVA Expo Praha Letňany. Představí se vám tady několik stovek odborníků z oborů profesionální kosmetiky, přístrojů, kosmetického vybavení, wellness, zdravého životního stylu a zástupců kadeřnických a nehtových salonů.

Letos na tento veletrh zavítají i zástupci české kosmetické značky Essenté, kteří právě zde veřejnosti poprvé představí světově unikátní proceduru nazvanou Peel-Therapy Concept. Jedná se o novou generaci peelingu omlazujícího pleť, kdy se kyseliny uvolňují do kůže pomalu a postupně, takže celá tato korneoterapeutická kúra, jak se procedura odborně nazývá, je velice efektivní, ale zároveň šetrná k pleti – proto ji lze absolvovat i v létě, což dosud nebylo možné.

Tým Essenté představí unikátní proceduru v pátek 16. března od 12.35 hodin na hlavním pódiu a po celou dobu veletrhu vám jeho odborníci ochotně poradí ve své expozici Essenté.

Najdete nás v pavilonu A hned na dvou stáncích:
Essenté na A31
Mako Butterfly na A18

Více se o korneoterapeutickém peelingu dozvíte zde.

Program veletrhu najdete na oficiálních stránkách: www.BeautyExpo.cz

 

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*