Essenté představí nový peeling na World of Beauty and Spa

Vydejte se v pátek 16. nebo v sobotu 17. března 2018 na jeden z největších českých veletrhů krásy World of Beauty and Spa v Praze. Čeká na vás spousta zajímavých informací, praktických workshopů a procedur, které můžete vyzkoušet zdarma. A zcela nový druh peelingu zde představí také náš tým Essenté!

divka-tvar-web

Jeden z nejznámějších českých veletrhů krásy World of Beauty and Spa se koná 16. a 17. března 2018 v areálu Výstaviště PVA Expo Praha Letňany. Představí se vám tady několik stovek odborníků z oborů profesionální kosmetiky, přístrojů, kosmetického vybavení, wellness, zdravého životního stylu a zástupců kadeřnických a nehtových salonů.

Letos na tento veletrh zavítají i zástupci české kosmetické značky Essenté, kteří právě zde veřejnosti poprvé představí světově unikátní proceduru nazvanou Peel-Therapy Concept. Jedná se o novou generaci peelingu omlazujícího pleť, kdy se kyseliny uvolňují do kůže pomalu a postupně, takže celá tato korneoterapeutická kúra, jak se procedura odborně nazývá, je velice efektivní, ale zároveň šetrná k pleti – proto ji lze absolvovat i v létě, což dosud nebylo možné.

Tým Essenté představí unikátní proceduru v pátek 16. března od 12.35 hodin na hlavním pódiu a po celou dobu veletrhu vám jeho odborníci ochotně poradí ve své expozici Essenté.

Najdete nás v pavilonu A hned na dvou stáncích:
Essenté na A31
Mako Butterfly na A18

Více se o korneoterapeutickém peelingu dozvíte zde.

Program veletrhu najdete na oficiálních stránkách: www.BeautyExpo.cz

 

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžeme Vám posílat newsletter?

Můžeme Vám posílat newsletter?

Naše články nejsou nudné, Váš email nikomu nedáme, to slibujeme!

Essenté Team

Vložením mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Děkujeme, hned posíláme potvrzovací email!