Essenté přispěje na následky pandemie 1 % ze svých obratů

SARS-CoV-2 a pandemie, kterou tento vir způsobil, dokázala během pár dní paralyzovat život celého světa. Přesto se jednotlivci, firmy i neziskové organizace snažili maximálně pomáhat druhým. A mnozí mysleli i na období po epidemii, které pro mnohé lidi není jednoduché…

Inspirace_essente_depositphotos.com

„Jednou z možností, jak pomoct, je i projekt SOS Česko, se kterým přišla nevládní nezisková organizace Člověk v tísni. Je určen na pomoc nejohroženějším skupinám obyvatel, které se ocitají v těžké životní situaci v důsledku ekonomických dopadů vyvolaných koronavirovou pandemií. Sleduji tuto společnost od jejího založení v roce 1992. Jejich filosofie, odvaha a nezištnost, se kterou pomáhají vždy tam, kde je to nejvíce potřeba, je mi velmi blízká. Proto jsem se už před lety rozhodla jim pravidelně přispívat. “ říká Denisa Jasinská, zakladatelka české kosmetické značky Essenté s tím, že nyní cítí morální povinnost přispět i na projekt SOS Česko.

„Rozhodli jsme se přispět na tento projekt 1 % z obratů nejen po dobu všech opatření, ale i nadále, kdy se začnou projevovat následky celé situace, minimálně do konce roku 2020. Podnikám v kosmetickém průmyslu, a i nás samozřejmě koronavirová krize velmi negativně postihla. Ale jsem přesvědčená, že projevit solidaritu a přispět těm, kteří to nejvíc potřebují, je teď důležité. Jsem ráda, že podobně smýšlí řada mých kolegů a přátel, a budu ráda, když nás bude co nejvíc,“ dodává Denisa Jasinská.

Více o projektu SOS Česko: https://www.clovekvtisni.cz/clovek-v-tisni-vyhlasil-sbirku-sos-cesko-6542gp

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*