Novinka ve stylingu obočí: vyzkoušejte barvící pero!

Přemýšlíte nad tím, že byste si chtěli barvit obočí doma, ale odrazuje vás složitost míchání barvy a její nanášení? Rakouská značka RefectoCil, světový lídr v barvení řas a obočí, nyní vyvinul revoluční přípravek na domácí použití – BeautyLash pero TWO GO, s nímž je barvení obočí doslova hračka!

BeautyLash pero TWO GO je inovativní přípravek, který vám usnadní barvení obočí natolik, že se není čeho obávat – vše je hotovo za chvilku a v naprostém pořádku i pohodlí. Barvu není třeba míchat, protože se nanáší postupně, a to ve dvou jednoduchých krocích pomocí speciálních barvících per. Vybírat si navíc můžete ze dvou barev – z přírodní hnědé nebo černo-hnědé, výsledek vydrží až několik týdnů, barva je otěru a vodě odolná a dermatologicky a oftalmologicky pečlivě testována. Obsah balení vám vystačí na minimálně 10 aplikací. BeautyLash pero TWO GO koupíte na Slaskoukpleti.cz.

Zde je návod, jak BeautyLash pero na obočí TWO GO používat:

1. KROK: Příprava

Pokud nosíte kontaktní čočky, nejprve je vyjměte. Poté vyčistěte obočí nemastným odličovačem očí. Pro dosažení co nejlepších výsledků se ujistěte, že jsou chloupky suché a dobře odmaštěné.

2. KROK: Aplikace Gelu 1

Před prvním použitím tužkou několikrát otočte. Pak otevřete bílé pero č.1 a otáčejte, dokud nebude špička štětce pokryta gelem. Nyní naneste gel přímo na obočí. Všechny chloupky by měly být zcela mokré. Nechte přípravek působit dvě minuty a poté odstraňte zbývající gel suchým vatovým tamponem nebo kapesníčkem.

3. KROK: Aplikace Gelu 2

Otevřete modré pero a otáčejte, dokud nebude špička štětce pokryta gelem. Gel nanášejte na obočí precizně špičkou štětce – chloupky by měly být gelem zcela pokryty od kořínků až ke konečkům. Nechte působit jednu minutu, poté gel odstraňte vlhkým vatovým tamponem. 

 

– Z kadeřníka světovým lídrem v barvení řas –

Rakouská značka RefectoCil je světovým lídrem v barvení řas a obočí, kterou založil vídeňský kadeřník Josef Gschwentner už v roce 1930. Pod značkou BeautyLash dnes vyvíjí také přípravky na domácí použití. Více na Slaskoukpleti.cz

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*