Problém: Jak pečovat o pleť na krku a v dekoltu

Nevíte si rady se svou pleti? Nevíte, jak se o ni starat, jaké používat kosmetické přípravky, anebo vás trápí nějaký konkrétní problém? Napište nám, naše odbornice vaše dotazy zodpoví a zveřejníme je v nové rubrice Poradna.

Dotaz čtenářky Inspirace Essenté Ilony Tomkové:

„Nikdy mě nenapadlo, že bych měla krém nanášet i na dekolt, vždy jsem si jej ale dávala kromě obličeje i na krk. Nyní se mi začaly tvořit v dekoltu vrásky. Prý je to tím, že spím stále na boku. Je možnost předcházet těmto vráskám vhodnou kosmetikou?“

Odpovídá Klaudia Nawaisehová, kosmetička a školitelka české kosmetické značky Essenté:

„Pokožka v oblasti krku a dekoltu stárne stejně rychle jako pleť v obličeji, proto by ženy neměly na tuto oblast zapomínat a měly by jí věnovat stejnou péči. Nezapomeňte, že vrásky v dekoltu prozradí váš věk, i když budete mít tvářičku vypnutou jako panenka! Přípravky nanášejte jemnými pohyby vzestupně a vodorovně, jako byste dělala lehkou masáž. Nikdy si pleť nenatahujte směrem dolů ani ji silně netřete. Kůži tímto způsobem lehce prokrvíte, a zvýšíte tak účinnost přípravků.

Pokud chcete zpevnit kontury svého krku i dekoltu, zaměřte se na kosmetické přípravky obsahující peptidy. Ty působí poslední léta revoluci v kosmetice i dalších oborech. Proč tomu tak je? Jedná se o organické sloučeniny, které vznikají spojením několika aminokyselin. V kůži pak zjednodušeně řečeno stimulují přirozené fyziologické procesy a chování živých buněk. Využívají se především k boji proti vráskám, k omlazovacím kúrám, regeneraci pokožky, ochraně pleti před škodlivinami apod. Současným kosmetickým hitem je látka SNAP-8™ peptide, která v klinickém testu prokázala redukci vrásek až o 63 % během 28 dnů pravidelného používání, při aplikaci dvakrát denně. Zaměřuje se na potlačení nekontrolovatelných kontrakcí mimických svalů, tím předchází tvorbě mimických vrásek a vyhlazuje vrásky stávající.“ 

ESSENTÉ Aktivní liftingový krém_50ml_WEBSIZE

 

⇒Tip odbornice: Essenté Aktivní liftingový krém již od první aplikace redukuje známky stárnutí. Je vhodný při ztrátě pevnosti a jasu. Velice účinně pomáhá řešit problém s ochablou pokožkou a povadlými konturami obličeje. Obsahuje peptidy, které redukují intenzitu kontrakcí mimických svalů, a tím výrazně snižují hloubku obličejových vrásek. Navzdory své vysoké účinnosti je krém k pleti velmi šetrný, nezpůsobuje zarudnutí ani podráždění.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*