Jak prodloužit řasy a zahustit obočí

RefectoCil Sérum na řasy a obočí 2v1 má dvojí účinek: přirozeně aktivuje růst řas, posiluje je a zvýrazňuje jejich objem a účinně podporuje růst řídkého a vytrhaného obočí, které bude nejen hustší, ale i pružnější a zdravější. To vše díky tomu, že obsahuje bioaktivní látku Black Sea Rod Oil (výtažek z karibského korálu Trsovníku lékařského), o které toho ve světě kosmetiky ještě mnoho uslyšíme.

refectocil_glamlook_095_l_websize

„Tajemství vysoké účinnosti tohoto séra spočívá v jeho složení. Olej přirozeně obsažený v karibském korálu Trsovníku lékařském aktivuje růst obočí a řas. Studie renomovaného německého zkušebního ústavu u tohoto séra na řasy a obočí tak zaznamenala až o 56 % delší řasy a silnější a hustší obočí s menšími mezerami. Přitom 93 % testovaných osob potvrdilo viditelné účinky po 6 týdnech,“ říká Martina Košťálová ze společnosti RefectoCil, která se profesně zabývá stylingem řas a obočí. 

Zaostřeno na růstovou fázi řas a obočí

Každý vlasový folikul prochází několika fázemi růstu a přechodu. Tento proces se nazývá růstový cyklus vlasu. Je dokázáno, že tento cyklus lze pozitivně ovlivnit použitím jistých látek. A zde přichází na scénu RefectoCil sérum na řasy a obočí 2v1. 

„Olej z karibského korálu Trsovníku lékařského znatelně prodlužuje anagenovou (růstovou) fázi a snižuje počet chloupků nacházejících se v katagenové a telogenové fázi (fáze uvolnění vlasu). Stimuluje vlasové kořínky a aktivuje dělení buněk a růst jednotlivých chloupků řas a obočí. Dále také zlepšuje jejich strukturu a pružnost a zabraňuje lámání a předčasnému vypadávání,“ vysvětluje Martina Košťálová.

refectocil_brow_booster_open

Čistota přírody

RefectoCil Sérum na řasy a obočí 2v1 působí na zcela přírodní bázi a neobsahuje žádné hormony, parabeny, prostamidy, prostaglandin ani parfémy. Díky němu dosáhnete maximálního efektu, a přitom je velice šetrný k pokožce.

„Bioaktivní látku, jako je právě výtažek z karibského korálu Trsovníku lékařského, navíc lidské tělo vstřebává mnohem snáze než uměle vyrobené látky. Během vývoje tohoto přípravku pak byl kladen důraz na omezení dalších přísad, aby čistota a účinek korálu na vlasové kořínky zůstaly zachovány. Dalšími přidanými látkami jsou biotin a D-panthenol, které vyživují řasy a chloupky v každé fázi růstu, pečují o ně, působí jako ochranný štít, vyhlazují jemnou vlasovou kutikulu a dodávají obočí a řasám krásný lesk,“ upozorňuje Martina Košťálová.

Aplikace: RefectoCil Sérum na řasy a obočí 2v1 používejte denně před spaním. Po umytí obličeje naneste malé množství boosteru úzkou špičkou ke kořínkům řas, širokou spodní stranou aplikujte sérum na čisté a suché obočí. Účinnost boosteru je založena na pravidelném používání po dobu několika týdnů. Pokud je používání přerušeno, účinnost se snižuje.

Tip Martiny Košťálové: „Doporučujeme používat nemastný odličovač (bez oleje) pro čištění očního okolí. Mastné odličovače vytvoří na kůži film a uzavřou vlasový folikul, což omezuje vstřebávání séra a plné uplatnění účinných látek.“

Cena: RefectoCil Sérum na řasy a obočí 2v1 koupíte v balení 6 ml, což je dostatek séra pro každodenní použití na obočí nebo řasy po dobu 6 až 7 měsíců. Koupíte ho na www.kosmetika-mako.cz za 1 445 Kč.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*