Dopřejte pleti na podzim refresh!

I když jste se v létě o svoji pleť pečlivě starali, dopřejte jí nyní ozdravnou kúru. Slunce, vítr i mořská sůl totiž pokožku silně vysušují, proto se zaměřte hlavně na hydrataci. Nejlepší výsledky přináší kombinace boosterů, krémů a masek, které se vzájemně doplňují a jejichž účinky se tak ještě násobí. 

Začněte boosterem

Boostery jsou silnější koncentráty aktivních látek, které dokážou působit v hlubokých vrstvách pokožky. Jejich efekt je rychlý a dobře viditelný. Pro refresh pleti po létě je velmi vhodný Essenté Revitalizační vitaminový booster, který kombinuje vitamín C, vitamín B3 a retinal (derivát vitamínu A nové generace).

Vitamín C má silné antioxidační účinky a viditelně rozjasňuje matnou a unavenou pokožku. Retinal obnovuje kožní buňky, stimuluje tvorbu kolagenu, „gumuje“ jemné vrásky a je dokonce 11x účinnější než retinol. Navíc kombinace retinalu a vitamínu C snižuje pigmentaci a vede k celkově hladší a jasnější pleti. Booster obsahuje i vitamín B3, který proniká hluboko do pokožky a spolehlivě se postará o její zpevnění a celkové omlazení.

Druhá vrstva – hydratační krém  

Booster se jemně vtírá ještě pod krém jako první vrstva na místa, kde se nejčastěji tvoří vrásky – v okolí očí, nad horním rtem, kolem koutků úst, mezi obočím nad kořenem nosu („mračivá“ glabela), i jinde na čele. Na booster, jako druhá vrstva, se pak nanáší krém.

Po létě si pleť zaslouží takový, který jí poskytne intenzivní, okamžitou i dlouhodobou hydrataci. Tyto požadavky dokonale splňuje Essenté Premium hydratační krém s obsahem CBD (extrakt z konopí), který zvyšuje pevnost a pružnost pleti, viditelně zlepšuje strukturu pokožky a zmírňuje kožní problémy. K hydrataci pleti pak výrazně přispívají výtažky z mořských řas. Krém příjemně voní, snadno se roztírá a nezanechává mastný film.

premium_krem

Tip: Pokud navíc řešíte po létě problém s ochablou pokožkou, vyzkoušejte Essenté Aktivní liftingový krém. Intenzivně hydratuje a regeneruje pleť, zároveň obsahuje i peptidy, které redukují intenzitu kontrakcí mimických svalů, a tím výrazně snižují hloubku vrásek. Krém zvyšuje pevnost a pružnost pokožky, takže si poradí i s povadlými konturami obličeje. Navzdory své vysoké účinnosti je k pleti velmi šetrný, nezpůsobuje zarudnutí ani podráždění.

Maska jako zázračná vzpruha

Napuštěné masky z netkané textilie s vysokým obsahem účinných látek se rychle staly oblíbenou pomůckou ve chvíli, kdy potřebujeme stav pleti rychle a intenzivně vylepšit. 

Pro dehydrovanou pleť po létě vyzkoušejte Essenté Intenzivní kolagenovou masku. Díky vysokému obsahu kolagenu, který zpevňuje pokožku a zlepšuje její elasticitu, bude pleť okamžitě po použití hladká, vypnutá a hydratovaná. 

Perfektní výsledky přináší i nová Essenté Omlazující maska, anti-ageingový produkt s extraktem z jablečných kmenových buněk ze vzácné švýcarské odrůdy jablek. V kombinaci s kyselinou hyaluronovou, která intenzivně váže vodu, se rychle zlepší pružnost pleti, která se stane pevnou a hladkou hned po prvním použití. 

Vyhledávanou stálicí mezi maskami je i Essenté Hydratační krémová maska s výrazným liftingovým efektem, která intenzivně a dlouhodobě zvlhčuje pokožku, povzbuzuje buněčnou aktivitu a startuje v pleti ochranné mechanismy. Je také výborná na zklidnění po akutním podráždění nebo po opalování.

essente_liftingove_polstarky_pod_oci

Tip navíc: Nedostatek hydratace se většinou nejdříve projeví v oblasti okolo očí. Rychlou SOS pomoc představují Essenté Liftingové polštářky pod oči, které obnovují vláčnost a pevnost očního okolí, intenzivně vypínají a vyhlazují pokožku a vizuálně rozjasňují pleť kolem očí. 

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*