Jak se zbavit pigmentových skvrn?

Pigmentové skvrny – nevzhledné hnědé flíčky na obličeji dokážou notně potrápit, zejména po létě. Česká kosmetická značka Essenté nyní vyvinula speciální depigmentační sadu, která vám pomůže se jich rychle a účinně zbavit!

Depositphotos_pigmentova skvrny

Pigmentové skvrny se nejčastěji na kůži (na tváři, ale i jinde na těle) vyskytují v létě jako důsledek nadměrné produkce melaninu – pigmentu určujícího barvu naší kůže. Ta může být na některých místech tmavší než její okolí, a právě tyto ostrůvky jsou takzvané pigmentové skvrny. S menší intenzitou slunečního záření se většinou zmírní kontrast, bez pomoci zvenčí se ovšem zpravidla neobejdeme. Česká kosmetická značka Essenté dlouho pracovala na vývoji skutečně efektivní depigmentační péče a přichází s ní v pravý čas pro intenzivní kúru!

Ta zahrnuje tři přípravky, které obsahují velké množství unikátních aktivních látek, jež tmavé skvrny zesvětlí, a navíc pomohou předejít tvorbě nových.

3 kroky k pleti bez pigmentových skvrn

1. Essenté Intenzivní depigmentační booster

Obsahuje exkluzivní komplex zesvětlujících a hydratačních látek, jako jsou patentovaný bělicí peptid, stabilizovaný vitamín C, extrakt z pivoňky a rucinol. Ty omezují syntézu melaninu, a tím cíleně působí na tmavé skvrny a zesvětlují je.

Extrakt z kůry jihoamerického stromu cebil zajišťuje pokožce okamžitou intenzivní hydrataci, současně aktivuje její biologickou hydrataci a posiluje kožní bariéru až na 72 hodin. Booster je vhodný na pigmentové skvrny na všech částech těla, například na rukou či v dekoltu.

Essenté Intenzivní depigmentační booster koupíte na www.mojeessente.cz v balení 15 ml za 770 Kč nebo 50 ml za 1 290 Kč.

Použití: Malé množství boosteru aplikujte lokálně na pigmentové skvrny, a to 2x denně (ráno a večer). Následně překryjte Essenté Aktivním depigmentačním krémem. Po aplikaci se nevystavujte slunečnímu záření.

Tip: Pro zvýšení a urychlení účinků doporučujeme kombinovat s pravidelnou aplikací Essenté Peelingu s AHA kyselinami v některém z Essenté kosmetických salonů.

2. Essenté Aktivní depigmentační krém

Účinný zesvětlující krém obsahuje bohatou kombinaci aktivních látek, jako jsou  jsou bělicí peptid, vitamín C, extrakt z pivoňky, kyselina hyaluronová a fytová. Omezují tak syntézu melaninu, působí na tmavé pigmentové skvrny, které zesvětlují a předcházejí tvorbě nových.

Extrakt z tropického stromu arjuna chrání pleť před oxidanty, výtažky z planktonu pak zajistí okamžité rozjasnění pleti a oživí její přirozený tón. Krém je vhodný na pigmentové skvrny na všech částech těla, například na rukou či v dekoltu.

Essenté Aktivní depigmentační krém koupíte na www.mojeessente.cz v balení 15 ml za 750 Kč nebo 50 ml za 1 250 Kč.

Použití: Krém aplikujte na celý obličej jako druhou vrstvu po nanesení Essenté Intenzivního depigmentačního boosteru, a to 2x denně (ráno a večer). Po aplikaci se nevystavujte slunečnímu záření.

3. Essenté Udržovací rozjasňující krém SPF 20

Rozjasňující denní krém s anti-ageingovým efektem speciálně vyvinutý pro pleť se sklonem k tvorbě pigmentových skvrn.  Chrání pleť před UVA/UVB zářením a kožní buňky před působením modrého světla a volných radikálů. Avokádový olej pokožku intenzivně hydratuje, zklidňuje a vyživuje.

Extrakt z kůry jihoamerického stromu cebil navíc aktivuje biologickou hydrataci pleti a posiluje kožní bariéru až na 72 hodin. Intenzivního anti-ageingového efektu je dosaženo díky extraktu ze spiruliny, která v reakci na modré světlo aktivuje enzymy bojující proti fotografickému a digitálnímu stárnutí pokožky. Při dlouhodobém používání dochází k celkovému zpevnění, projasnění a postupnému vyrovnání barevného tónu pleti.

Essenté Udržovací rozjasňující krém SPF 20 koupíte na www.mojeessente.cz v balení 15 ml za 590 Kč nebo 50 ml za 990 Kč.

Použití: Krém naneste ráno na obličej, krk a dekolt a lehce vmasírujte. Po chvíli můžete obličej bez problému nalíčit.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*