Jak zahustit a prodloužit řasy?

Nevíte si rady se svou pleti? Nevíte, jak se o ni starat, jaké používat kosmetické přípravky, anebo vás trápí nějaký konkrétní problém? Napište nám, naše odbornice vaše dotazy zodpoví a zveřejníme je v nové rubrice Poradna.

Dotaz čtenářky Inspirace Zuzany Lipčíkové:

Mám velmi jemné, nevýrazné řasy, ale nechci si je dát uměle zahustit, protože mám pocit, že to nepůsobí přirozeně. Existuje nějaký kosmetický přípravek pro podporu růstu a zesílení řas?

Odpovídá Martina Košťálová, stylistka značky RefectoCil:

Krásné dlouhé husté řasy jsou dnes módním trendem číslo jedna. Prodlužování řas, magnetické řasy i řasenky slibující zázraky jsou ale bohužel jen krátkodobou záležitostí. Stále větší oblibě se proto těší séra podporující růst řas. Síla kvalitních sér na obočí spočívá v tom, že díky obsaženým aktivním látkám dokážou pozitivně ovlivnit vývojový cyklus řas tak, že prodlouží fázi růstu a následně zabrání jejich předčasnému vypadávání.

A právě to vytváří efekt hustoty řas, zatímco ty starší se už posouvají do potřebné délky. Aktivní látky zkrátka prodlouží růstovou fázi a zároveň zabrání předčasnému vypadávání řas. Ale ne všechna séra, která jsou dnes na trhu, fungují. Zcela stěžejní je sledovat aktivní látky, které obsahují – ideálně ty na přírodní bázi.

refectocil_brow_booster_open⇒ tip odbornice:

RefectoCil Booster – sérum na řasy i obočí (2v1) se postará o pohádkově krásné řasy, protože je viditelně posílí, zvýší jejich objem i délku, a to až o 56 %. Zároveň pomůže dosáhnout přirozeně výrazného obočí, protože podporuje jeho růst a dokáže zaplnit i místa, kde chloupky chybí.

Přípravek RefectoCil Booster má vysoce účinné složení s klíčovou bioaktivní látkou Black Sea Rod Oil (výtažek z karibského korálu Trsovníku lékařského). Neobsahuje hormony, parabeny, prostamidy, prostaglandiny ani parfémy. Efekt používání přípravku je viditelný již po 6 týdnech.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*