Jak vznikla kosmetika Essenté a v čem je jedinečná

Essenté je značka špičkové české kosmetiky, která vzniká na bázi nejnovějších vědeckých poznatků. Vyvíjejí ji odborníci v Bašti u Prahy, kteří si splnili svůj dlouholetý sen vyrábět ryze české kosmetické přípravky, které by se svými účinky, kvalitou a dalšími potřebnými parametry mohly řadit mezi to nejlepší ve svém oboru v celosvětovém měřítku.

O tom, že se jim to povedlo, svědčí dnes především fakt, že kosmetiku Essenté najdete nejen ve stovkách kosmetických salonů po České republice, ale že se prodává také na Slovensku, v Polsku, ale také třeba v tak exotických zemích, jako je Pákistán.

Kosmetické přípravky Essenté uspokojí i ty nejnáročnější klienty a jsou dnes svou kvalitou plně srovnatelné s nejlepšími světovými značkami. Kromě pěstících a dekorativních účinků se totiž snaží aktivně pomáhat ke zlepšení zdravotního stavu pokožky, což je základní filozofií této značky.

Odborníci tady velice pečlivě sledují veškeré poznatky z oboru kosmetologie a dermatologie a do jednotlivých přípravků vybírají maximálně účinné aktivní látky. Kosmetika Essenté je tak právem označována termínem kosmeceutikum, což je mezinárodně uznávaná kategorie kosmetických produktů na té nejvyšší úrovni.

Vývoj i výroba všech produktů Essenté probíhá výhradně na území České republiky, což má kromě zaručené kvality i druhý pozitivní efekt – čeští zákazníci ji koupí za mnohem nižší ceny, než jsou ceny produktů se srovnatelnými účinky ze zahraničí.

Značka Essenté nabízí hned několik ucelených kosmetických řad, takže je není třeba doplňovat produkty jiných značek. Nabízí kompletní přípravky zaměřené na hydrataci, péči o hypersenzitivní, zralou i problematickou a aknózní pleť. Přípravky jednotlivých řad se navíc dají krásně kombinovat, takže máte vždy jistotu, že se svými účinky navzájem dokonale doplní.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*