Kristina Kloubková a její tajné tipy pro krásnou pleť

Kristinu Kloubkovou znáte z televizních obrazovek, filmů i muzikálů. Je moderátorka zpráv TV Nova, herečka (objevila se ve filmech Milenci a Vrazi či Poslední sezona) a skvělá tanečnice (zazářila v muzikálu Kleopatra, Tři mušketýři, West Side Story…). Co na ní vždy upoutá, je krásný úsměv a také perfektní pleť. Kristinu jsme vyzpovídali, jak se o svou pleť stará, a podělila se s námi i o své tajné tipy a triky.

“O svou pleť jsem se začala starat až ve třiceti letech, tedy zhruba před deseti lety. Vyzkoušela jsem spoustu kosmetických přípravků, od těch z lékáren až po přírodní věci, a dokonce jsem si některé začala sama vyrábět. Poslední roky však moje pleť dostává pořádně zabrat, zejména televizním make-upem, a péče o ni je proto pro mě více než důležitá,” říká Kristina Kloubková.

Tipy a triky Kristiny Kloubkové pro krásnou pleť:

Kristina-kloubkova-inspirace-essente
Kristina Kloubková se nechala ošetřit zkušenou kosmetičkou Nikol Bárovou a moc si to v Essenté užila (alespoň doufáme:-).

Nejkrásnější je žena ve 40, ale nic není zadarmo

Jak sama říká, přibývající léta nijak neřeší, není zastáncem chirurgických zákroků ani botoxů. “Mně je nyní čtyřicet tři let a z vlastní zkušenosti musím potvrdit, že ženám začíná nejkrásnější věk ve čtyřiceti. Chtěla bych umět stárnout s grácií, krásná je podle mě taková žena, která má vějířky vrásek od smíchu, která je přirozená, upřímná a umí se dívat zpříma do očí,” dodává Kristina Kloubková.

Krásný vzhled si podle ní ženy prodlouží především tím, že se budou samy sobě pravidelně věnovat, a to po všech stránkách…

“U pleti to platí dvojnásob. Já jsem například svoji pleť vždy pečlivě odličovala a snad nikdy jsem nešla spát neodlíčená. Nevěděla jsem však, že se pleť musí pořádně vyčistit jak večer, tak i ráno, aby se zbavila všech nečistot. V tomhle a mnohých dalších věcech v péči o pleť mne poučila až zkušená kosmetička značky Essenté, u které jsem nakonec zakotvila, protože s ní mám výborné zkušenosti,” upozorňuje Kristina Kloubková.

Sama dlouho hledala kvalitní a přitom českou značku kosmetiky, protože je velký patriot. Její volbou proto nakonec byla česká kosmetická značka Essenté, jejíž výrobci vědí, co potřebuje pleť českých žen, školí vlastní kosmetičky a dokonce vyvíjejí vlastní kosmetické metody.

Kristina-kloubkova-inspirace-essente
Správné a pravidelné čištění je podle Kristiny Kloubkové alfou a omegou krásné pleti.

“Byla jsem překvapená zejména tím, co dokáže udělat skutečně správné odlíčení pleti. Kosmetička Essenté mi poradila výbornou kosmetickou vychytávku – ve sprše nejprve celé tělo, ale i obličej důkladně umyji Sprchovým micelárním olejem. Ten pleť zbaví všech nečistot, ale hlavně ji zvláční natolik, že už není třeba nanášet na tělo další krémy. Televizní make-up, zejména v oblasti očí, pak ještě odstraním i Essenté Jemným odličovačem očí a na celou tvář nanesu na závěr Mycí emulzi s AHA kyselinami. Tu používám i ráno, protože pleť dokonale vyčistí, ale přitom necítím žádný pocit pnutí, jen čistoty,” upřesňuje známá moderátorka.

Se Sprchovým micelárním olejem přitom má i jednu humornou historku. “Jeho spotřeba u nás doma velice narostla poté, co jsem si ho vzala na dovolenou s přítelem. Ten ho vyzkoušel a pak mi ho zabavil…”

Tři minuty ráno a večer nejsou až tak moc

Na co však Kristina Kloubková nedá dopustit, jsou tři minuty péče o pleť ráno i večer. “Není to nijak mnoho a přitom těch pár minut – když to děláte s láskou a úctou ke své pleti – dokáže zázraky a brzy to je i vidět. U Essenté jsem viděla velkou změnu na pokožce už za pár týdnů. Kromě odličovacích a čisticích přípravků používám i krémy a především boostery. Všechny jsou svojí texturou velice lehké, což po každodenním nošení těžkého make-upu velice oceňuji. Zároveň cítím, že je pleť vyživená, vypnutá, zkrátka, že účinné látky pracují hluboko v buňkách.”

Kristina-kloubkova-inspirace-essente
Kristina vyzkoušela i některé speciality ošetření Essenté.

Každý měsíc si dopřeji ošetření v salonu

Kristina si nyní jednou za měsíc plánuje i návštěvu kosmetičky v salonu Essenté. “Líbí se mi, že odbornice pracují s efektivnějšími kosmetickými přípravky, jež na sebe navazují. U Essenté jsem ocenila krémovou hydratační masku, na kterou se pro ještě větší účinek přidává po dobu jejího působení speciální fólie. Kosmetička mi vždy nanese na obličej i různé boostery – hyaluronový pro lepší hydrataci pleti, na čelo liftingový, na tváře booster proti začervenání… Každé části pleti se věnuje zvlášť, dodá jí, co potřebuje, a výsledek je vidět.”

Hyaluronový booster a Aktivní liftingový krém tak dnes zdobí i poličku v koupelně u Kristiny doma. “Pleť poctivě vyčistím, nanesu nejprve hyaluronový booster, pak liftingový krém a je hotovo. Moje pleť není stažená, což dříve často byla, nemám žádný pocit pnutí, cítím jen příjemné vyplnění pleti, že se tak nějak nadechne, a je čistá a zdravá. Z těchto kratičkých chvilek ráno i večer jsem si už udělala rituál a přijde mi, že s ním mizí u únava, která mě dříve trápila,” doplňuje tanečnice.

Kristina-kloubkova-inspirace-essente
Působení krémové hydratační masky Essenté ještě zintenzivní speciální fólie na obličej.

Když můžu, make-up vyměním za BB krém

Práce Kristiny vyžaduje perfektní make-up. Právě proto se ve volném čase nelíčí vůbec nebo jen jemně a naprosto přirozeně.
“V oblibě mám BB krém, který je lehounký a přitom krásně sjednotí jakékoliv nedostatky pleti. Mám pocit perfektní ochrany, ale pleť přitom nemám překrytou těžkým make-upem.”

V létě používám krém se SPF 3x denně

Další zásadou, kterou se Kristina Kloubková v péči o svou pleť řídí, je to, že se po celý rok chrání krémy se SPF, v létě minimálně třicítkou.

“Zejména u moře myslím také na to, abych svou pleť chránila dostatečně, a vím, že rozhodně nestačí namazat se krémem s patřičnou ochranou jednou denně. Mažu se třikrát, jak doporučují odborníci. Letos jsem si na dovolenou vzala místo svého oblíbeného dětského sensitive krému s ochranou 50 Essenté Denní krém SPF 50. Absolutně mi vyhovoval svou strukturou, pleť krásně ochránil a navíc ji rozzářil. To, že jako všechny krémy od Essenté naprosto jemně a decentně voní, byl ještě bonus navíc.”

Kristina-kloubkova-inspirace-essente
Pro Kristinu byly překvapením boostery, které působí do hloubky buněk a na každou partii obličeje se používají takové, které jsou potřeba – ať už ty řešící vrásky, červené žilky nebo třebas akné. Kristina si vybrala liftingový a s kyselinou hyaluronovou.

Tajný tip Kristiny Kloubkové: Po ránu si dejte na oči ledovou vodu!

Není nic tak nepříjemného jako oteklé oči po ránu. Za váčky a kruhy pod očima přitom často nemůže prohýřená noc, ale málo nebo naopak moc spánku a spousta dalších věcí…

“Mně na unavené oči po ránu funguje, když si tvář umyju ledovou vodou, případně do ní namočím rozpůlené vatové tampony, dám je na chvíli do mrazáku a pak přiložím na oči. Otoky jsou pryč, oči jsou jasné a pleť kolem krásně rozzářená,” přidává vlastní tajnou a osvědčenou radu na závěr Kristina Kloubková.

Kristina-kloubkova-inspirace-essente
Tým Essenté si dopoledne s Kristinou i její stejně milou maminkou (schválně, jestli poznáte, která to je:-) moc užil.

Děkujeme Kristině za krásný společně strávený čas v Essenté a přejeme jí, ať je pořád tak krásná a pozitivní.

Za fotografie děkujeme Pavlovi Ovsíkovi, www.pixpo.cz

další zajímavý článek – Kristina Kloubková testuje kosmetiku Essenté – si můžete přečíst zde.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*