Kristina Kloubková a její tajné tipy pro krásnou pleť

Kristinu Kloubkovou znáte z televizních obrazovek, filmů i muzikálů. Je moderátorka zpráv TV Nova, herečka (objevila se ve filmech Milenci a Vrazi či Poslední sezona) a skvělá tanečnice (zazářila v muzikálu Kleopatra, Tři mušketýři, West Side Story…). Co na ní vždy upoutá, je krásný úsměv a také perfektní pleť. Kristinu jsme vyzpovídali, jak se o svou pleť stará, a podělila se s námi i o své tajné tipy a triky.

“O svou pleť jsem se začala starat až ve třiceti letech, tedy zhruba před deseti lety. Vyzkoušela jsem spoustu kosmetických přípravků, od těch z lékáren až po přírodní věci, a dokonce jsem si některé začala sama vyrábět. Poslední roky však moje pleť dostává pořádně zabrat, zejména televizním make-upem, a péče o ni je proto pro mě více než důležitá,” říká Kristina Kloubková.

Tipy a triky Kristiny Kloubkové pro krásnou pleť:

Kristina-kloubkova-inspirace-essente
Kristina Kloubková se nechala ošetřit zkušenou kosmetičkou Nikol Bárovou a moc si to v Essenté užila (alespoň doufáme:-).

Nejkrásnější je žena ve 40, ale nic není zadarmo

Jak sama říká, přibývající léta nijak neřeší, není zastáncem chirurgických zákroků ani botoxů. “Mně je nyní jednačtyřicet let a z vlastní zkušenosti musím potvrdit, že ženám začíná nejkrásnější věk ve čtyřiceti. Chtěla bych umět stárnout s grácií, krásná je podle mě taková žena, která má vějířky vrásek od smíchu, která je přirozená, upřímná a umí se dívat zpříma do očí,” dodává Kristina Kloubková.

Krásný vzhled si podle ní ženy prodlouží především tím, že se budou samy sobě pravidelně věnovat, a to po všech stránkách…

“U pleti to platí dvojnásob. Já jsem například svoji pleť vždy pečlivě odličovala a snad nikdy jsem nešla spát neodlíčená. Nevěděla jsem však, že se pleť musí pořádně vyčistit jak večer, tak i ráno, aby se zbavila všech nečistot. V tomhle a mnohých dalších věcech v péči o pleť mne poučila až zkušená kosmetička značky Essenté, u které jsem nakonec zakotvila, protože s ní mám výborné zkušenosti,” upozorňuje Kristina Kloubková.

Sama dlouho hledala kvalitní a přitom českou značku kosmetiky, protože je velký patriot. Její volbou proto nakonec byla česká kosmetická značka Essenté, jejíž výrobci vědí, co potřebuje pleť českých žen, školí vlastní kosmetičky a dokonce vyvíjejí vlastní kosmetické metody.

Kristina-kloubkova-inspirace-essente
Správné a pravidelné čištění je podle Kristiny Kloubkové alfou a omegou krásné pleti.

“Byla jsem překvapená zejména tím, co dokáže udělat skutečně správné odlíčení pleti. Kosmetička Essenté mi poradila výbornou kosmetickou vychytávku – ve sprše nejprve celé tělo, ale i obličej důkladně umyji Sprchovým micelárním olejem. Ten pleť zbaví všech nečistot, ale hlavně ji zvláční natolik, že už není třeba nanášet na tělo další krémy. Televizní make-up, zejména v oblasti očí, pak ještě odstraním i Essenté Jemným odličovačem očí a na celou tvář nanesu na závěr Mycí emulzi s AHA kyselinami. Tu používám i ráno, protože pleť dokonale vyčistí, ale přitom necítím žádný pocit pnutí, jen čistoty,” upřesňuje známá moderátorka.

Se Sprchovým micelárním olejem přitom má i jednu humornou historku. “Jeho spotřeba u nás doma velice narostla poté, co jsem si ho vzala na dovolenou s přítelem. Ten ho vyzkoušel a pak mi ho zabavil…”

Tři minuty ráno a večer nejsou až tak moc

Na co však Kristina Kloubková nedá dopustit, jsou tři minuty péče o pleť ráno i večer. “Není to nijak mnoho a přitom těch pár minut – když to děláte s láskou a úctou ke své pleti – dokáže zázraky a brzy to je i vidět. U Essenté jsem viděla velkou změnu na pokožce už za pár týdnů. Kromě odličovacích a čisticích přípravků používám i krémy a především boostery. Všechny jsou svojí texturou velice lehké, což po každodenním nošení těžkého make-upu velice oceňuji. Zároveň cítím, že je pleť vyživená, vypnutá, zkrátka, že účinné látky pracují hluboko v buňkách.”

Kristina-kloubkova-inspirace-essente
Kristina vyzkoušela i některé speciality ošetření Essenté.

Každý měsíc si dopřeji ošetření v salonu

Kristina si nyní jednou za měsíc plánuje i návštěvu kosmetičky v salonu Essenté. “Líbí se mi, že odbornice pracují s efektivnějšími kosmetickými přípravky, jež na sebe navazují. U Essenté jsem ocenila krémovou hydratační masku, na kterou se pro ještě větší účinek přidává po dobu jejího působení speciální fólie. Kosmetička mi vždy nanese na obličej i různé boostery – hyaluronový pro lepší hydrataci pleti, na čelo liftingový, na tváře booster proti začervenání… Každé části pleti se věnuje zvlášť, dodá jí, co potřebuje, a výsledek je vidět.”

Hyaluronový booster a Aktivní liftingový krém tak dnes zdobí i poličku v koupelně u Kristiny doma. “Pleť poctivě vyčistím, nanesu nejprve hyaluronový booster, pak liftingový krém a je hotovo. Moje pleť není stažená, což dříve často byla, nemám žádný pocit pnutí, cítím jen příjemné vyplnění pleti, že se tak nějak nadechne, a je čistá a zdravá. Z těchto kratičkých chvilek ráno i večer jsem si už udělala rituál a přijde mi, že s ním mizí u únava, která mě dříve trápila,” doplňuje tanečnice.

Kristina-kloubkova-inspirace-essente
Působení krémové hydratační masky Essenté ještě zintenzivní speciální fólie na obličej.

Když můžu, make-up vyměním za BB krém

Práce Kristiny vyžaduje perfektní make-up. Právě proto se ve volném čase nelíčí vůbec nebo jen jemně a naprosto přirozeně.
“V oblibě mám BB krém, který je lehounký a přitom krásně sjednotí jakékoliv nedostatky pleti. Mám pocit perfektní ochrany, ale pleť přitom nemám překrytou těžkým make-upem.”

V létě používám krém se SPF 3x denně

Další zásadou, kterou se Kristina Kloubková v péči o svou pleť řídí, je to, že se po celý rok chrání krémy se SPF, v létě minimálně třicítkou.

“Zejména u moře myslím také na to, abych svou pleť chránila dostatečně, a vím, že rozhodně nestačí namazat se krémem s patřičnou ochranou jednou denně. Mažu se třikrát, jak doporučují odborníci. Letos jsem si na dovolenou vzala místo svého oblíbeného dětského sensitive krému s ochranou 50 Denní krém SPF 30. Absolutně mi vyhovoval svou strukturou, pleť krásně ochránil a navíc ji rozzářil. To, že jako všechny krémy od Essenté naprosto jemně a decentně voní, byl ještě bonus navíc.”

Kristina-kloubkova-inspirace-essente
Pro Kristinu byly překvapením boostery, které působí do hloubky buněk a na každou partii obličeje se používají takové, které jsou potřeba – ať už ty řešící vrásky, červené žilky nebo třebas akné. Kristina si vybrala liftingový a s kyselinou hyaluronovou.

Tajný tip Kristiny Kloubkové: Po ránu si dejte na oči ledovou vodu!

Není nic tak nepříjemného jako oteklé oči po ránu. Za váčky a kruhy pod očima přitom často nemůže prohýřená noc, ale málo nebo naopak moc spánku a spousta dalších věcí…

“Mně na unavené oči po ránu funguje, když si tvář umyju ledovou vodou, případně do ní namočím rozpůlené vatové tampony, dám je na chvíli do mrazáku a pak přiložím na oči. Otoky jsou pryč, oči jsou jasné a pleť kolem krásně rozzářená,” přidává vlastní tajnou a osvědčenou radu na závěr Kristina Kloubková.

Kristina-kloubkova-inspirace-essente
Tým Essenté si dopoledne s Kristinou i její stejně milou maminkou (schválně, jestli poznáte, která to je:-) moc užil.

Děkujeme Kristině za krásný společně strávený čas v Essenté a přejeme jí, ať je pořád tak krásná a pozitivní.

Za fotografie děkujeme Pavlovi Ovsíkovi, www.pixpo.cz

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžeme Vám posílat newsletter?

Můžeme Vám posílat newsletter?

Naše články nejsou nudné, Váš email nikomu nedáme, to slibujeme!

Essenté Team

Vložením mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Děkujeme, hned posíláme potvrzovací email!