Recenze: Kristina Kloubková testuje kosmetiku Essenté

Kristina Kloubková je moderátorka, herečka a také skvělá tanečnice. Její profese je náročná, a to i pro její pleť. Byli jsme proto velmi rádi, že vyzkoušela naši českou kosmetiku Essenté – konkrétně novinku Therapy krém, Mycí emulzi s AHA kyselinami a Tónovací denní krém (BB krém). Zde jsou její recenze…

kristina-kloubkova-essente
Dobré odlíčení je pro mě základ!

“Vždy jsem dbala, a to nejen kvůli své práci, na důkladné odlíčení pleti. Ale někdy jsem musela silný televizní make up odličovat i na několikrát. Ovšem díky Essenté Mycí emulzi s AHA kyselinami se teď dokážu odlíčit během několika minut a bonusem navíc je neuvěřitelně svěží pleť. Proto si na tenhle výborný kosmetický přípravek ráda najdu čas každý den, a to ráno i večer,” říká Kristina, která se navíc jako jedna z prvních zákaznic odhodlala otestovat i novou Essenté Korneoterapeutickou kúru. Ta je ovšem dlouhodobější, a proto u ní stále ještě probíhá. Vy se tak ale brzy můžete těšit na další recenzi na vlastní kůži.

Ráno chci mít vypnutou a rozzářenou pleť

therapy_krem_inspirace_essente
Therapy krém Essenté pleť rozjasní a omladí.

Kristina už ale zatím používá nový Therapy krém od Essenté. “Zkouším ho teprve krátce, ale výsledky jsem na své pleti pocítila velice brzy, snad hned čtvrtý den používání. Moje pleť byla hned ráno vypnutá, vyhlazená a především rozzářená – podobného výsledku jsem zatím nedosáhla s žádným jiným přípravkem, a že jsem jich už vyzkoušela hodně,“ popisuje nadšeně Kristina účinky kosmetické novinky.

Ta funguje na bázi pomalu a postupně se uvolňujících AHA kyselin, kdy se aktivní látky uvolňují do pleti po dobu cca deseti hodin. Během noci se tak odstraňují odumřelé vrstvy pokožky a zvyšuje se vstřebávání účinných látek, jež se dostávají hluboko do pokožky. Ta je pak na první pohled krásně hydratovaná, sametově jemná, vyhlazená a rozjasněná.

Nemám ráda make up, raději volím BB krém

Essenté Tónovací denní krém GoldEssenté Denní tónovací krém už Kristina používá dlouhou dobu a stal se základem její kosmetické taštičky.

“V civilu nerada používám make up, ale tenhle tónovací krém je snad kouzelný, naprosto zakryje nesrovnalosti mé pleti a přitom je tak lehký a příjemný. Můžu ho mít hodiny a má pleť je stále svěží,” pochvaluje si Kristina.

Micelární olej mi zabavil přítel

S posledním testovaným produktem to ovšem bylo složitější. Kristině jsme totiž dali vyzkoušet Sprchový micelární olej Essenté, který je unikátní tím, že plní hned dvě funkce – pleť perfektně vyčistí a zároveň nádherně zvláční, takže po sprše už nemusíte používat žádné další přípravky.

Ke Kristině ovšem muselo v brzké době putovat další balení, protože to první u ní objevil její přítel Václav Kuneš, a jak se nám pak svěřila, oblíbil si micelární olej natolik, že si ho rovnou zabral pro sebe.

essente_sprchovy_micelarni_olej
Micelární olej Essenté si oblíbil i Kristinin přítel Vašek.

Mimochodem – Vašek je skvělý choreograf, tanečník a vedoucí souboru současného tance 420PEOPLE. My milujeme především jeho nové představení The Watcher, které vřele doporučujeme každému, kdo má rád spojení živé rockové kapely s tancem! A právě v tomhle představení dostal důležitou roli i Sprchový micelární olej od Essenté…

“Asi jako každý normální chlap se o svůj vzhled přiměřeně starám, ale občas dostane má kůže pořádně zabrat. Například při představení Máj tančíme se souborem v rašelině a jílu, a smýt tyhle nánosy je pak dost náročné. Micelární olej ale dokáže moji pokožku vyčistit, zklidnit a vyživit. Proto ho rád používám nejen po představení, ale pravidelně každý den,” říká Vašek. A my jemu i Kristině děkujeme za to, že kosmetiku Essenté testují, a máme radost, že se jim líbí…

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*