Kristina Kloubková: Všechny vrásky, kromě těch od smíchu, jsou zbytečné!

Krása, to je přirozenost. Myslí si to i moderátorka Kristina Kloubková, která při péči o svou pleť upřednostňuje kvalitní kosmetiku před chirurgickými zákroky. „Mimické vrásky od smíchu dodají tváři výraz, ale se všemi ostatními je třeba včas zatočit.“

kristina-kloubkova-essente

„Myslím si, že stárnout se dá s grácií. Krásná je podle mě každá žena, která se věnuje i sama sobě, má se ráda, je přirozená a zdobí ji vějířky vrásek od smíchu. Ale všechny ostatní vrásky jsou zbytečné – hlavně ty „mračivé a ustarané“, nebo ty, které se časem vrývají do pleti kvůli nevhodné péči nebo našim zlozvykům, jako je kouření nebo špatná životospráva,“ říká slavná moderátorka, herečka a tanečnice Kristina Kloubková, jejíž krásná tvář na nás často hledí z televizních obrazovek.

Ona sama prý není příznivkyní chirurgických zákroků a aplikace botoxu, zato sází na kvalitní kosmetiku, tzv. kosmeceutika. To jsou přípravky na pomezí kosmetiky a léčivých přípravků. Patří k nim i výrobky české kosmetické značky Essenté.

Elixír mládí? Kyselina hyaluronová

„Tři minuty ráno a večer nejsou nijak moc, ale s pletí dokážou téměř zázraky. Poté, co pleť očistím, nanesu na ni nejprve kvalitní hyaluronový booster. Jeho efekt je zřetelně vidět už několik minut po nanesení, kdy se pleť perfektně vypne a vrásky jsou méně znatelné. Pak teprve nanáším krém. Preferuji minimálně parfémované a lehké přípravky, což kosmetika české značky Essenté splňuje,“ pochvaluje si Kristina Kloubková.

Kristina-kloubkova-inspirace-essente

Fungování přípravků s kyselinou hyaluronovou pak blíže vysvětluje Denisa Jasinská z české kosmetické značky Essenté.

„Ty nejkvalitnější přípravky v dnešním kosmetickém světě obsahují nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou, která dokáže plnit ochrannou hydratační funkci ve vnějších vrstvách pokožky. Zároveň umí proniknout do jejích spodních vrstev a pozitivně ovlivňovat metabolismus buněk. Právě nízkomolekulární kyselina hyaluronová se hodí pro každodenní domácí péči a obsahují ji například všechny přípravky naší hydratační řady. Má totiž silné hydratační a liftingové účinky, které pomáhají pleti zachovávat přirozenou pružnost, pevnost a mladistvý vzhled. Proto je například hyaluronový booster také součástí setu pro zpomalení stárnutí.“essente_beautybox_bb_lift_repair_websize

Trojlístek, který umí zpomalit stárnutí

Beauty Box pro zpomalení stárnutí pleti je sada tří přípravků, která pomáhá potlačit první známky stárnutí pokožky, povzbuzuje a stimuluje její regenerační procesy. Je vhodná zejména pro zralou pleť se ztrátou pružnosti.

Beauty Box Lift Repair obsahuje:

cleanser_aha_100ml_WEBSIZE1. ESSENTÉ Mycí emulze s AHA kyselinami (100 ml) je odličovací mycí emulze s mírným obsahem AHA kyselin, která výborně čistí a zvláčňuje pokožku, a díky obsahu mandlového oleje dodává pleti pocit hebkosti.

Osvědčila se i Kristině Kloubkové:

„Televizní make-up je výrazný a není snadné jej odlíčit. Řídím se ale pravidlem, že nikdy nejdu spát neodlíčená, a mám i trik pro dokonalé vyčištění pleti. Spočívá v tom, že ve sprše nejprve celé tělo, ale i obličej důkladně umyju sprchovým micelárním olejem. Okolí očí pak dočistím odličovačem očí a na celou tvář ještě nanesu mycí emulzi s AHA kyselinami. Tu používám i každé ráno, abych pleť zbavila nečistot nastřádaných za noc. Oblíbila jsem si přípravky české kosmetické značky Essenté, které na sebe navíc svým efektem hezky navazují.“

Essente_vitalizacni_krem_inspiraceessente

2. ESSENTÉ Vitalizační krém (50 ml) je speciální vitalizační péče proti prvním známkám stárnutí pleti. Krém redukuje tvorbu vrásek, viditelně vypíná a zpevňuje kontury obličeje a zlepšuje strukturu pleti. Zároveň podporuje a stimuluje regenerační proces pokožky. Obsahuje aktivní látky, které podporují vlastní produkci kolagenu v pleti, pomáhají s obnovou běžných funkcí pokožky, a tím zlepšují její pevnost a pružnost a vyhlazují jemné vrásky. Pravidelná aplikace viditelně prospívá celkovému stavu pokožky a udržuje zářivý a zdravý vzhled pleti.

Essente-hyaluronovy-booster3. ESSENTÉ Hyaluronový booster (50 ml) je intenzivní hydratační péče, která pomocí vysoce koncentrované kyseliny hyaluronové vypíná pleť obličeje a odstraňuje z ní vrásky. Několik minut po nanesení je zřetelně vidět, jak je pleť vypnutá a hlubší i jemné vrásky jsou méně znatelné. Hyaluronový booster Essenté napomáhá zlepšit elasticitu pleti a zároveň zamezuje ztrátě vlhkosti z jejích povrchových vrstev. Jeho šetrné složení pleť nezatěžuje a neucpává póry. Ihned po nanesení pleť příjemně osvěžuje a dodává jí vitalitu.

Další zajímavý článek – Kristina Kloubková a její tajné tipy pro krásnou pleť – si můžete přečíst zde.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*