Který krém funguje jako botox?

Nevíte si rady se svou pleti? Nevíte, jak se o ni starat, jaké používat kosmetické přípravky, anebo vás trápí nějaký konkrétní problém? Napište nám, naše odbornice vaše dotazy zodpoví a zveřejníme je v nové rubrice Poradna.

Dotaz čtenářky Inspirace Zuzany Rádlové:

Slyšela jsem o krémech proti vráskám, které slouží jako náhrada botulotoxinu, jak fungují?

Odpovídá Nikol Bárová, kosmetička a školitelka české kosmetické značky Essenté

essente_nikol_barova_websize

„Ano, opravdu existují krémy, které jsou šetrnější, levnější a netoxickou alternativou aplikace botulotoxinu. Obsahují unikátní peptidy, které snižují hloubku obličejových vrásek, způsobených kontrakcemi mimických svalů, mají výrazný liftingový efekt, zlepšují pevnost a pružnost pokožky.

Jejich kouzlo spočívá v tom, že obsahují jedinečnou účinnou látku SNAP-8™ peptide, a to v maximálním doporučeném množství. Tu obsahuje například Essenté Express krém, u něhož klinická studie prokázala redukci vrásek až o 63 % během 28 dnů pravidelného používání, při aplikaci 2 x denně.

expres-krem-proti-vraskam-inspirace-essente⇒Tip odbornice: 

Essenté Express krém proti vráskám byl speciálně vyvinut na potlačení nekontrolovatelných kontrakcí mimických svalů, tím předchází tvorbě mimických vrásek, zvláště na čele a okolo očí, a vyhlazuje ty stávající.

Účinně zabraňuje předčasnému stárnutí pleti. Ta po jeho aplikaci vypadá viditelně hladší a zářivější. Vhodný pro pleť zralou, povadlou a unavenou. Velmi snadno se aplikuje a roztírá a hodí se pro denní i noční použití. Ideální jako podklad pod make-up.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*