Kvalitní kosmetika šetří mužům čas i vrásky

Dnešní muži žijí rychle. Chtějí dobře vypadat, ale péče o tělo a zevnějšek jim nesmí ubrat nic z jejich drahocenného času. Moderní výrobci kosmetiky to dobře vědí a snaží se plnit jejich přání. Kosmetika se tak stává pro mnohé muže další vášní…

vaclav_kunes_420people_inspiraceessente

Sprchový olej je víc než sprchový gel!

Vběhnout do sprchy a dopřát si pořádnou dávku osvěžení po vynaložené námaze – ať už byla na hřišti, na jevišti nebo jinde… Jen voda ale nestačí. Takže sprchový gel? Ten ale pokožku vysuší, takže je nutné celé tělo natřít tělovým mlékem. A čas utíká…

Mnohem lepší řešení představuje sprchový olej, který smyje pot a všechny nečistoty, a navíc dodá pokožce vše potřebné, takže další péče odpadá.

essente_sprchovy_micelarni_olejNapříklad Essenté Sprchový micelární olej se při kontaktu s vodou přemění na fluidní mléko, takže vytvoří na pokožce jemný bílý nepěnivý film, který stačí lehce opláchnout. Pleť je tak dokonale čistá, hydratovaná, vláčná a krásně voní. Sprchový olej navíc ocení i atopici, kteří jej perfektně snášejí.

A jaké zkušenosti mají s Essenté Sprchovým micelárním olejem členové tanečního souboru 420PEOPLE, kteří nadchli pražskou divadelní scénu představením Panthera, úchvatným zpracováním příběhu lidstva, a nyní excelují v originálním ztvárnění Erbenova Máje?

„Asi jako každý chlap se o sebe nějak starám, ale občas má kůže dostane pořádně zabrat. Například při představení Máj tančíme se souborem v rašelině a jílu, a to je pak dost náročné smýt,“ konstatuje Václav Kuneš, choreograf, tanečník a vedoucí souboru 420PEOPLE. Zároveň připomíná, že pro tanečníky stejně jako pro sportovce je nutné častější sprchování – někdy i 4x denně, což ale pro pokožku není ideální. „Essenté Sprchový micelární olej jsem si oblíbil i já, protože jako jediný dokáže mou pokožku nejen perfektně umýt, ale také ji zklidní a dodá jí výživu. Rád ho používám každý den, a zpravidla nejen jednou.“

Tip pro vás: „Essenté Sprchový micelární olej udělá pleti skvělou službu i při koupeli. Stačí, když do plné vany nalijete 30-40 ml přípravku. Teplota lázně by přitom neměla překročit 36 °C, protože vyšší teplotou se snižuje efekt zpětného promaštění,“ doporučuje Denisa Jasinská, zakladatelka české kosmetické značky Essenté.

vaclav_kunes_420people_inspiraceessente

Nejen Brad Pitt ví, jak jít proti času

„Některé informace mi utkví v hlavě, i když jim poprvé nepřikládám žádný větší význam. Patří k nim i odpověď amerického herce Brada Pitta, který v rozhovoru na otázku, jak to dělá, že stále tak dobře vypadá, řekl, že za to vděčí kvalitním hydratačním krémům (v množném čísle!). Musel jsem mu dát za pravdu, že na tom něco je, i když jsem se tím dříve moc nezabýval. Stejně tak ovšem nešlo přehlédnout, kolik má moje partnerka Kristina doma produktů značky Essenté a s jakým nadšením o nich mluví. A protože ona sama vypadá vážně krásně, bylo celkem přirozené, že jsem chtěl taky zkusit, jak fungují. Přiznávám, že její Vitalizační krém jsem si přivlastnil. Ostatně, kdo z nás nepotřebuje denně pořádnou porci vitality?“ ptá se Václav Kuneš ze souboru 420PEOPLE, který byl i jedním z porotců populární TV soutěže StarDance.

Essente_vitalizacni_krem_inspiraceessente

Klaudia Nawaisehová, kosmetička a školitelka české kosmetické značky Essenté, k tomu podotýká: „Vrásky netrápí jen ženy, i muži je na svém obličeji neradi vidí. A dobře vědí, že bojovat by se mělo hned s prvními známkami stárnutí. Skvělou pomoc představuje Essenté Vitalizační krém, který redukuje tvorbu vrásek, viditelně vypíná a zpevňuje kontury obličeje a zlepšuje strukturu pleti. Zároveň podporuje a stimuluje regenerační proces pokožky, protože obsahuje aktivní látky, které podporují vlastní produkci kolagenu v pleti, pomáhají s obnovou běžných funkcí pokožky, a tím zlepšují její pevnost a pružnost. Essenté Vitalizační krém je navíc vhodný i pro velmi citlivou pokožku, která běžné přípravky špatně snáší.“

420people_inspiraceessente

Rozmazlování po zimě si zaslouží i vaše pleť

Také další členové uměleckého souboru 420PEOPLE, jejichž taneční výkony jsou například v představeních THE WATCHER, PANTHERA a nově Erbenově MÁJI nepřehlédnutelné, si oblíbili českou kosmetiku Essenté. Jedničkou se stal především Essenté Therapy krém, který nejprve objevila dámská část souboru, a pak ho začali používat i muži-tanečníci.

„Nedivím se, že i u mužů má Essenté Therapy krém takový úspěch. Pleť ho totiž perfektně snáší, dobře se vstřebává, není mastný, a navíc po něm mizí i lehké akné… Používá se na noc, protože obsahuje speciální lamelární vodní gel, díky němuž se AHA kyseliny uvolňují do pleti postupně po dobu 10 hodin. Výsledkem je vyhlazená a viditelně rozjasněná pleť. Hlavně po zimě je téměř každá pleť dehydratovaná a chybí jí potřebné živiny, proto nastává ten správný čas na rozmazlování,“ připomíná Nikol Bárová, kosmetička české značky Essenté.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*