Liftingové podložky: 15 minut stačí, aby oči omládly

Celodenní únava udělala své. A nejvíc je znát kolem očí. Jenže vy před sebou ještě máte dlouhý večer, kdy chcete vypadat svěže. Co s tím? Spolehlivým řešením, které vás vrátí zpátky do hry, jsou Eye Lift Gold Patch – tedy „zlaté“ liftingové polštářky pod oči.

essente_liftingove_polstarky_pod_oci

„Při vývoji liftingových hydrogelových polštářků pod oči jsme hledali kombinace výživných a anti-ageing aktivních látek, které by uměly viditelně a během krátké doby intenzivně vypínat a vyhlazovat pleť, obnovovat pevnost a vláčnost očního okolí, redukovat tvorbu vrásek. Ve výsledném složení se tak ideálně doplňují tyto látky – aloe vera, extrakt z ječmene, polysacharidy z červených řas, D-panthenol a kyselina hyaluronová.

A proč je v názvu slovo „gold“? Polštářky navíc obsahují zlaté třpytky, které pleť vizuálně rozjasňují, a vytvářejí tak nádech kouzla a luxusu,“ přibližuje složení nového kosmetického produktu Denisa Jasinská z české kosmetické společnosti Essenté, která se zabývá vývojem a výrobou kosmeceutik, což jsou přípravky na pomezí kosmetiky a farmacie.

Dokonalá kombinace pro osvěžující vzhled

essente_liftingove_polstarky_pod_oci1. Aloe vera s významnými regeneračními a protizánětlivými účinky pokožku hloubkově hydratuje a zároveň vytváří ochranný film bránící nadměrnému vysoušení. Zklidňuje pleť a zmírňuje její podráždění.

2. Extrakt z ječmene je bohatý na kyselinu ferulovou a polyfenoly. Dokáže v pleti stabilizovat kolagen a elastin, vyživuje pokožku a je známý pro své antioxidační a anti-ageing vlastnosti.

3. Polysacharidy z červených řas se postarají o intenzivní osvěžující efekt.

4. D-panthenol je vitamín, který dokáže pleť zklidnit, hydratovat, zanechává ji jemnou, hebkou a svěží.

5. Kyselina hyaluronová je látka, která se přirozeně nachází a vytváří v těle. Její hlavní funkcí je hydratovat pokožku. Proslula svou vynikající schopností přitahovat vodu jako magnet a dokázat ji zadržovat v tkáních.

A něco navíc – zlaté třpytky pleť viditelně rozjasňují, což jí propůjčuje nádech kouzla a luxusu.

Pro koho se Eye Lift Gold Patch hodí?

essente_liftingove_polstarky_pod_ociLiftingové hydrogelové polštářky pod oči jsou vhodné pro pleť suchou, smíšenou, zralou, mastnou, s prvními vráskami, zkrátka je ocení ženy i muži s jakoukoli pletí.

„Polštářky použijte vždy, když potřebujete, aby se vašemu očnímu okolí dostalo té nejlepší, intenzivní péče. Aplikace je velmi snadná – opatrně otevřete sáček, obě podložky sejmete z podkladové fólie a aplikujete pod oči. Jemně je přitisknete, aby dobře přilnuly k pokožce. Necháte působit 15 minut a poté je odstraníte. Přebytek séra lehce vmasírujete až do úplného vstřebání,“ radí Martina Košťálová ze společnosti Essenté a na závěr přidává jeden tip. „Osvěžující efekt polštářků ještě zesílíte, pokud je necháte nachladit v lednici.“

Eye Lift Gold Patch – „zlaté“ liftingové polštářky pod oči – koupíte na www.essente.cz, 1 pár za 99 Kč.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*