Najdi si specialistku pro svoji pleť

Najděte si pro péči o svou pleť specialistku – tak by se dal shrnout nový projekt, se kterým přichází tým vytvářející kosmetickou značku Essenté.Inspirace_essente_imagio

Na stránkách Salony.essente.cz nově najdete seznam odborně proškolených kosmetiček, které působí po celé České republice. Pro všechny je společné, že absolvovaly speciální Essenté vzdělávací semináře a při své práci využívají profesionální kosmetiku Essenté. Jsou tak schopny cíleně aplikovat a kombinovat přípravky ze všech produktových řad značky Essenté – nejen dle typu vaší pleti, ale i dle jejího aktuálního stavu s ohledem na roční období apod.

A jak najdete tu pravou specialistku pro svoji pleť?

Stačí kliknout na políčko “Najít kosmetičku” a poté zadat adresu nebo PSČ (pokud máte povoleno sledování svých GPS, nemusíte PSČ ani zadávat a salony se vám automaticky nabídnou). Následně se vám zobrazí seznam kosmetiček, které mají své salony nejblíže vašemu bydlišti (či zadanému místu).

Navíc si můžete zaškrtnout, zda se jedná:

– o kosmetičku odborně zaškolenou na korneoterapeutickou kúru Peel-Therapy Concept (více se o této omlazovací metodě dočtete v našem článku zde)

– o kosmetičku nabízející ošetření kosmetikou Essenté

– o kamennou prodejnu nebo salon, kde lze zakoupit přípravky Essenté.

Přejeme vám, ať brzy najdete ve svém okolí tu nejlepší specialistku-kosmetičku, díky níž se dostane vaší pleti té nejlepší péče. Však si to vaše pleť rozhodně zaslouží…

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*