Noční krém pro pleť bez vrásek, akné i pigmentových skvrn

Není to sen – i přes noc můžeme dosáhnout dokonalého vzhledu pleti, která bude ráno při pohledu do zrcadla perfektně barevně sjednocená, bez pigmentových skvrn, rozšířených pórů a vrásek. To vše díky technologické novince a vysoce účinným látkám.

péče-o-pleť-essente

ESSENTÉ Therapy krém je unikátní projasňující a stimulující noční krém, který zesvětluje pigmentové skvrny a celkově pleť barevně sjednotí. Obsahuje technologickou novinku – speciální lamelární vodní gel (LWG gel). Díky němu se AHA kyseliny, zapouzdřené v gelových lamelách, uvolňují do pokožky postupně po dobu 10 hodin. Do kůže se tak kyseliny rozšiřují progresivní a kontrolovatelnou cestou, a tudíž nedochází k podráždění či zánětům pokožky. Zároveň je však zachována vysoká účinnost.

Obsažené kyseliny (glykolová, mléčná a citronová) podporují intenzivní proces exfoliace (ke kompletní obnově stratum corneum dochází již po 10-14 dnech), regenerují pleť a stimulují tvorbu kolagenu a elastinu. Další důležitou složkou krému je kyselina hyaluronová zajišťující intenzivní hydrataci. Díky svému unikátnímu složení Therapy krém intenzivně obnovuje strukturu pokožky a okamžitě ji vyhlazuje, vypíná, barevně sjednocuje, redukuje vrásky a viditelně ji rozjasňuje. Hodí se pro všechny typy pleti.

Jak působí na pleť: Podporuje proces exfoliace, hloubkově hydratuje a rozjasňuje pleť, vypíná ji a vyhlazuje, zjemňuje vrásky a omezuje tvorbu nových, rychle se vstřebává.

Použití: Naneste na noc rovnoměrně na pokožku a lehce vmasírujte. Přes den chraňte pokožku krémy s UV ochranou.

Kde koupíte: ESSENTÉ Therapy krém koupíte na www.essente.cz za 850 Kč/50 ml.

therapy krem essente

Nová forma neinvazivního peelingu

ESSENTÉ Therapy krém je vhodný i jako noční krém během Korneoterapeutické kúry Essenté Peel-Therapy Concept, což je účinná a zároveň velmi šetrná forma peelingu, která vyhladí a rozjasní pleť. Kombinuje se při ní profesionální ošetření v kosmetickém salonu s domácí péčí.

Korneoterapeutická kúra ESSENTÉ má stejný efekt, ale je výrazně šetrnější než chemický peeling. Zaručuje maximální výsledky bez nežádoucích účinků, jako je podráždění, bolestivost a začervenání, a nijak neomezuje ve společenském životě.

Novou korneoterapeutickou kúrou se můžete nechat ošetřit u kosmetiček, které pracují s českou kosmetickou značkou Essenté – jejich salony najdete na www.essente.cz.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*