Nový styling gel vykouzlí perfektní tvar obočí i krásné řasy

Chcete mít vždy krásně upravené obočí, které drží tvar, a zároveň dopřát luxusní péči svým řasám? Obojí vám zajistí nový RefectoCil Styling Gel.

refectocil_care_balm_styling_gel_websize

Tento výživný kondicionér je určený pro péči o obočí i řasy, které dlouhodobě potřebně zvlhčí, intenzivně vyživí i ochrání proti nepříznivým vlivům okolí. Co se týká obočí, tento přípravek oceníte zejména tehdy, když potřebujete nějaký ten neposlušný chloupek zafixovat – obočí tak budete mít upravené po celý den!

RefectoCil Styling Gel je certifikován jako veganský, obsahuje vitamín E, D-panthenol a glycerin a při pravidelném používání obočí i řasy posílí. Řasy tak zůstanou zachovány ve své plné délce a nebudou se tak snadno lámat – budou silné, dlouhé, zdravé a zářivé. Koupíte ho na www.slaskoukpleti.cz

Tip: RefectoCil Styling Gel je také ideální pro barvené řasy a obočí, protože na zdravých chloupcích drží barva lépe a déle si udrží svou intenzitu. 

 

– Z kadeřníka světovým lídrem v barvení řas –

Rakouská značka RefectoCil je světovým lídrem v barvení a úpravě řas a obočí. Vyvíjí ji společnost GW Cosmetics GmbH, kterou založil vídeňský kadeřník Josef Gschwentner. Právě on byl nadšeným tvůrcem produktů na péči o vlasy i jejich barvení už v roce 1930! Dnes se RefectoCil zaměřuje na vytváření co nejšetrnějších kosmetických přípravků a barev, jejich rychlé působení a bezpečnou a jednoduchou aplikaci. Více na www.refectocil.cz 

 

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*