Problém: Příčiny kruhů pod očima

Nevíte si rady se svou pleti? Nevíte, jak se o ni starat, jaké používat kosmetické přípravky, anebo vás trápí nějaký konkrétní problém? Napište nám, naše odbornice vaše dotazy zodpoví a zveřejníme je v nové rubrice Poradna.

Dotaz čtenářky Inspirace Sofie Imre:

Co je nejčastější příčinou kruhů pod očima?

Odpovídá Denisa Jasinská, zakladatelka české kosmetické značky Essenté
essente_denisa_jasinska_websize

„Častou příčinou tmavých kruhů pod očima bývají často alergie. Pozorujte proto, v jakém období se objevují, zda se nejedná o čas, kdy kvetou určité rostliny. Nepříjemné svědění nás totiž vede ke zvýšenému mnutí očí, a to pak může způsobovat otoky a dráždit pokožku v okolí očí. V takovém případě na nic nečekejte a navštivte lékaře, protože nejspíš bude zapotřebí začít vaši alergii řešit medikamenty. Stav očního okolí se po jejich nasazení zpravidla velmi brzy zklidní a zlepší. Teprve pak začněte s výběrem správného očního krému. Určitě byste měla zvolit šetrný, nedráždivý – určený pro velmi citlivou pleť.

S přibývajícími léty se jemná kůžička pod očima ztenčuje, žilky více prosvítají, což způsobuje nerovnost v pigmentaci. Výsledkem bývá více tmavých stínů v očním okolí. Důležité je kůžičku v okolí očí znovu vyplnit. Tady pomohou hydratační oční krémy s peptidy, které dodají pokožce pevnost a pružnost. 

essente-ocni-krem⇒Tip odbornice:

Essenté Intenzivní oční krém byl koncipován pro každodenní péči o citlivou oblast kolem očí. Obsažené unikátní peptidy redukují tvorbu vrásek, zmírňují otoky a oční váčky a zesvětlují tmavé kruhy pod očima. Odstraňují stopy únavy a vyčerpání. Krém výrazně zlepšuje pevnost a pružnost pokožky, bojuje proti předčasnému stárnutí pleti. Velmi dobře se vstřebává a zanechává pokožku dlouhodobě hebkou a svěží.

 

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*