Testujeme za vás Aktivní booster při akné

Martina Košťálová je produktová manažerka české kosmetické značky Essenté a právě ona se svými kolegyněmi je tak u zrodu každičké novinky. V tomto díle naší pravidelné rubriky Doporučujeme za vás ovšem testuje Aktivní booster při akné, který je dlouhodobě jedním z nejúspěšnějších produktů této značky.

“Vybrat mezi našimi přípravky jeden, který je mému srdci nejbližší a doporučit ho? To je pro mě, jako pro produktovou manažerku Essenté, opravdu Sofiina volba. Ale pokud bych měla vybrat produkt nejuniverzálnější, pro celou rodinu, pak je to určitě Essenté Aktivní booster při akné. Vždyť nějaký ten pupínek občas potrápí každého z nás, včetně pánské části rodiny. A už i můj manžel přišel na to, že pokud booster aplikuje včas, má vyhráno.

Aktivní booster při akné totiž obsahuje aktivní látky, které mají antibakteriální účinky a ničí zánětlivé procesy již v samotném zárodku. Moje pubertální dcery s větším výsevem akné pak oceňují také fakt, že efektivně odstraňuje nečistoty v pleti, redukuje tvorbu komedonů, reguluje tvorbu kožního mazu a celkově pleť regeneruje a zklidňuje.

Aplikuje se lokálně, na jednotlivá zánětlivá ložiska ráno a večer, jako krok číslo dvě po vyčištění pleti. Následně je vhodné booster zapracovat krémem, aby se ochranný film, který na pokožce vytváří, neolupoval. Díky svým viditelným účinkům patří Aktivní booster při akné mezi naše bestsellery a je to prostě „must have“ do každé rodiny.

A pokud máte doma více než jednoho puberťáka, doporučuji ho pořídit ve dvou exemplářích. Vyvarujete se tak hysterické scény, kterou jsem před léty absolvovala se svou mladší dcerou. Neumíte si představit ten povyk, když zjistila, že jí starší sestra odvezla booster s sebou na lyžařský výcvik. Naše rodina zkrátka nedá bez Aktivního boosteru při akné ani ránu a od té doby jedno balení za žádných okolností neopouští naši koupelnu.” 

Aktivní booster při akné kopie

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*