Testujeme za vás – Esenté Osvěžující pleťová mlha

Moderátorka Kristina Kloubková si v létě oblíbila novinku české kosmetické značky Essenté, kterou je Essenté Osvěžující pleťová mlha. Používá ji v práci, na cestách i dovolené, aby se vždy cítila svěže. A tady je její recenze.

kristina-kloubkova-essente„Essenté Osvěžující pleťová mlha – jak už její název napovídá – osvěží vaši pleť, tělo, ale především vaše smysly. A to okamžitě, stačí jen pár stříknutí. Je to ideální přípravek na horké léto, ale nejen na toto období. Kdykoliv potřebujete, vás povzbudí, pokožku zklidní, zjemní, hydratuje a krásně, jemně květinově voní.

Najdete v ní látky jako je růžová voda, aloe vera, D panthenol, mořské řasy ureu, extrakt z papáji či z bazalky indické, která je považována za jednu z nejposvátnějších bylin na světě. 

Essenté Osvěžující pleťovou mlhu koupíte ve větším balení (200 ml) nebo v příjemně kompaktním (100 ml), takže se vám vleze bez problémů do batohu nebo do kabelky. A použít ji můžete kdykoliv chcete, na tvář tělo i na vlasy…

Její efekt ještě umocníte, když ji dáte na chvilku do lednice. Já tak nosím jedno balení vždy v batohu, zatímco se mi druhé doma chladí…“

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*