Testujeme za vás – Essenté Booster proti začervenání

Zuzana Rybářová je redaktorka Inspirace Essenté a PR konzultantka, která se stará o značku Essenté. Všechny nové kosmetické přípravky tak má možnost zkoušet a ráda a často to dělá. Za svou srdeční záležitost ovšem považuje Essenté Booster proti začervenání.

essente_zuzana_rybarova_002_websize„První žilky na tvářích se mi objevily snad už někdy v pubertě. Přípravky na hypersenzitivní pleť jsou součástí mé kosmetické výbavy notně dlouho. Objevem hodným téméř Nobelovy ceny se tak pro mě stal Essenté booster proti začervenání.

Essenté Booster proti začervenání jsem začala používat v září, jakmile se začalo měnit počasí. Už v říjnu se mi totiž začínají objevovat začervenalé flíčky na tvářích a po stranách nosu. V prosinci jsem tak už léta na pleť nanášela často více make-upu, než bylo záhodno, abych tyto neduhy pleti skryla. Letos jsem ovšem (včas) objevila přípravky od české kosmetické značky Essenté řady Redness Minimizers.

Patří sem Krém redukující začervenání a právě Booster proti začervenání – ten nanáším pod krém každé ráno a večer na perfektně vyčištěnou pleť. A první výsledky jsou už znát, protože žilky jsou minimální a tak jemné, že skoro nejsou vidět. Stejně tak zmizely pocity suchosti pleti, nic mě nedráždí, nepálí… 

A jak ten zázrak funguje? Booster proti začervenání obsahuje aktivní látky, jakými jsou Antileukine-6, D-panthenol, Eurol BT, extrakt z jerlínu japonského, kyselinu hyaluronovou a Telangyn peptide. Ty zajistí, že se zlepší žilní mikrocirkulace, posílí se pružnost kapilár a k tomu všemu dopřejí pleti potřebnou hydrataci, protože, jak známo, i v zimě naše pleť potřebuje dostatek vláhy! Po třech měsících pravidelného používání tak cítím, že tento přípravek redukuje zarudnutí pokožky, předchází výskytu žilek a k tomu všemu jako bonus je má pleť hezky zpevněná a rozjasněná.“Essente_booster-proti-zacervenani

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*