Testujeme za vás Essenté Mycí emulze s AHA kyselinami

V tomto díle naší pravidelné rubriky Doporučujeme za vás Kristina Kloubková, moderátorka, herečka a také skvělá tanečnice, testuje na vlastní kůži (a to doslova) Essenté Mycí emulzi s AHA kyselinami.

Essenté Kristina Kloubková
Kristina Kloubková, moderátorka, herečka, tanečnice a ambasadorka české kosmetické značky Essenté, pro vás testuje Mycí emulzi s AHA kyselinami.

„K mé práci neodmyslitelně patří pravidelné, a často i velmi výrazné líčení. To samozřejmě žádné pleti moc neprospívá, navíc silný make-up se obtížně odličuje. Aby moje pleť netrpěla a zůstala i při takové každodenní zátěži čistá, zdravá a působila svěže, vím, že musím dbát na důkladné odličování těmi nejkvalitnějšími přípravky.

Zároveň důsledně dodržuji zásadu, že nikdy nejdu spát neodlíčená. K celkovému dobrému pocitu zkrátka potřebuji vědět a cítit, že moje pokožka je perfektně odlíčená, vyčištěná a může volně dýchat.

Myslím, že ideální odličovací přípravek jsem už našla. Dala mi na něj tip kamarádka a funguje opravdu perfektně. Essenté Mycí emulze s AHA kyselinami má jemnou konzistenci a příjemnou vůni, ale hlavně si hned napoprvé poradí i se silným make-upem, který jsem dříve jinými přípravky musela odličovat na několikrát! S Essenté Mycí emulzí s AHA kyselinami se teď dokážu odlíčit během několika minut. V přípravku je obsažená kyselina mléčná, která dokonale vyčistí zanesené póry, a bonusem navíc je neuvěřitelně svěží pleť díky mandlovému oleji. Proto si na čištění pleti touto emulzí ráda najdu čas každý den, a to večer, ale i ráno, kdy je třeba zbavit pleť nečistot nastřádaných za noc.ESSENTÉ Mycí emulze s AHA kyselinami

A nově mám ještě jeden trik pro dokonalé vyčištění pokožky – ve sprše nejprve celé tělo, ale i obličej důkladně umyju sprchovým micelárním olejem.

Okolí očí pak dočistím Essenté Jemným odličovačem očí a na celou tvář pak nanesu mou oblíbenou Mycí emulzi s AHA kyselinami, se kterou celý obličej důkladně umyji. Pocit dokonalé čistoty se dostaví okamžitě.“

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*