Testujeme za vás – Essenté Ochranný krém SPF 30

Zuzana Rybářová vede web Inspirace Essenté a často pro vás testuje nové produkty české kosmetické značky Essenté. V tomto díle naší pravidelné rubriky Doporučujeme za vás testuje Essenté Ochranný krém SPF 30 . Sama ho zařazuje do každodenní péče o svou pleť, a to v každém ročním období.

essente_zuzana_rybarova_001_websize“Tyto přípravky považuji za stěžejní v kosmetické výbavě každé ženy. Málokdo to ví, ale je skutečně důležité používat SPF krém nejen v létě, ale také v zimě. UV záření je totiž aktivní v průběhu celého roku, proto musíme svou pokožku chránit neustále. Nezanedbatelná funkce SPF krémů pak spočívá i v tom, že také slouží jako ochrana před stárnutím pleti – ostatně 90 % příznaků předčasného stárnutí pleti je podle průzkumů vyvoláno právě škodlivým vlivem slunečního záření!

Nutno podotknout, že ten “svůj” SPF krém jsem dlouho hledala. Vždy jsem se snažila najít ty nejkvalitnější přípravky, ovšem za dostupnou cenu. K mým požadavkům přidaly i poměrně vysoké nároky na složení, co se týká aktivních látek. Za léta hledání pro mě bylo nejobtížnější najít vhodný SPF krém, který by chránil pleť proti slunečnímu záření, ale zároveň obsahoval účinné aktivní látky.

Všechny tyto požadavky jí splnil až  Essenté Ochranný krém SPF 30, který  je výjimečné svým složením i strukturou. Je lehký a přitom zajišťuje vysokou sluneční ochranu díky kombinaci moderních UV filtrů, beta-karotenu a karotenoidů ze sladkovodních řas. Pokožka je díky nim chráněna před buněčným poškozením způsobeným UVA/UVB zářením i před jinými druhy elektromagnetického záření, jako je Wi-Fi či modré světlo.

Betakaroten, extrakt z rozmarýny a vitamín E společně chrání buňky před oxidačním stresem, posilují kožní bariéru, a zabraňují tak předčasnému stárnutí pokožky. Olej z katránu etiopského a panthenol pak dodávají pleti zklidnění, hydrataci a hebkost. Na Essenté Ochranném krému SPF 30 navíc oceníte matující efekt. Koupíte ho na moje.essente.cz.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*