Testujeme za vás – Essenté Osvěžující pleťová mlha

Populární herečka Lucie Benešová se stala tváří české kosmetiky Essenté a otestovala pro vás novinku, kterou je Essenté Osvěžující pleťová mlha.

essente_lucie_benesova_lb0277foto_monika_navratilova_websize„Při každém použití rozprašovače s jemnou růžovou vodou mám pocit, jako bych prošla sadem rozkvetlých růží, čerstvě zalitých nebo zkropených letním deštíkem. Je to opravdu radost pro všechny smysly a ráda přiznávám, že od chvíle, kdy jsem sprej poprvé vyzkoušela, už ho nosím stále v kabelce.

Je malý, takže nikde nepřekáží, ale ten efekt je vážně úžasný! Moje tvář jako by hned po každé mlžné spršce ožila a vyhlížela svěžejší a odpočinutější.

Essenté Osvěžující pleťová mlha zajistí kdykoli během celého dne vzpruhu pro vysušenou a unavenou pleť. Obsahuje růžovou vodu, která pokožku nejen osvěží, ale také zklidní a zjemní. Její lehká květinová vůně navíc potěší i vaše smysly. Pleťová mlha posiluje ochrannou vrstvu pokožky, v horkých dnech předchází její nežádoucí dehydrataci a poskytuje pleti okamžitou úlevu.“

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*