Testujeme za vás Essenté Premium hydratační krém

Vendula Doskočilová je office managerkou a, stručně řečeno, stará se o to, aby v Essenté vše fungovalo tak, jak má. Stejně tak je ovšem u vzniku každého produktu a všechny testuje ještě dříve, než se dostanou k zákaznicím. Otestovala tak i horkou novinku Essenté Premium hydratační krém a zde je její recenze.

„Produkty Essenté používám denně, ale v poslední době mě nejvíce uchvátil nový Premium hydratační krém. Jsem z něj nadšená, co se týká aktivních látek, které obsahuje, jeho vstřebáváním a následně nepopsatelným pocitem hydratace. Příjemně voní, velice dobře se roztírá, nezanechává mastný film a pleť mám hebkou jako miminko.

K tomto přípravku mám i „citovou“ vazbu, protože to byl můj první, který jsem mohla sledovat v době jeho vývoje, kdy jsme jej s kolegyněmi testovaly, různě připomínkovaly, aby byl ve výsledku co nejúčinnější, a jsem přesvědčená, že se nám to povedlo.
Co bych ještě u tohoto krému vyzdvihla, je jeho složení. Obsahuje spousty skvělých látek, ale jednu bych přece jen vypíchla. Tou je CBD, které má protizánětlivé a hojivé účinky, což mně osobně velice vyhovuje, jelikož mám sklony k akné.

Tento intenzivní hydratační zázrak má navíc všestranné využití. Skvěle nejen hydratuje, ale také vyhlazuje, zjemňuje, rozzáří a dokáže zklidnit zánětlivé projevy. Navíc zvyšuje pevnost a pružnost pleti, napomáhá regeneraci, viditelně zlepšuje strukturu pokožky a zmírňuje kožní problémy. Je tak vhodný pro extrémně suchou, podrážděnou, ale i zralou pleť. Právě proto bych tuto novinku doporučila všemi deseti!“

Moisture_Premium_Cream_50ml

2 komentářů

  1. Dobrý den, zaujala mě Vaše kosmetika, pročetla jsem Váš web. Možná špatně hledám, ale chci že zeptat, jak je to s testováním na zvířatech? Děkuji Anna Doubková

    • redakce

      Pěkný den Anno, nemusíte se bát, produkty Essenté nebyly a nejsou testovány na zvířatech. Zákaz testování hotových kosmetických produktů na zvířatech platí v rámci EU již od roku 2004, od roku 2009 pak i na složky použité k výrobě. Od března 2013 byl ještě zpřísněn zákazem Evropské komise prodávat nové kosmetické přípravky vyrobené mimo EU, pokud byly testovány na zvířatech.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*