Testujeme za vás – Essenté Therapy krém

Jana Burianová je redaktorka Inspirace Essenté a zkušená novinářka, která často píše o tématech týkajících se zdravého životního stylu. Mezi kosmetické novinky, které ji zaujaly a jež může i osobně doporučit, patří Essenté Therapy krém.

Jana Burianova“Už v období dospívání jsem vždycky trošku záviděla své nejlepší kamarádce Simoně krásně jemnou čistou pleť a trápila se tím, proč zrovna já mám hrubší a mastnější pleť s rozšířenými póry, které se navíc vždy v tu nejnevhodnější chvíli zanítí. Kdybych tak tehdy měla Essenté Therapy krém, bylo by hned po komplexech…

Když jsem si prvně přečetla o účincích, které by měl Essenté Therapy krém přinášet, řekla jsem si, že ho musím vyzkoušet. Krém určený pro noční péči o pleť je totiž jedinečný tím, že obsahuje speciální lamelární vodní gel (LWG), díky kterému dokáže postupně během 10 hodin uvolňovat do pokožky AHA kyseliny (glykolovou, mléčnou a citronovou), a tím vyvolat intenzivní proces exfoliace – srozumitelně řečeno: odstranit odumřelé kožní buňky a obnovit svrchní vrstvu pokožky. A protože obsahuje i kyselinu hyaluronovou, dostane se pleti také intenzivní hydratace. Zároveň se pokožka regeneruje a dochází i k nové tvorbě kolagenu a elastinu, které jsou pro krásný vzhled pleti tak důležité. Výsledkem je pak vyhlazená, vypnutá, barevně sjednocená a viditelně rozjasněná pleť. 

Zní to skvěle. A jaká je moje osobní zkušenost? Nejvíc mě překvapilo, že jsem pozitivní projevy Essenté Therapy krému na své pleti pozorovala hned po prvním použití. Po důkladném večerním vyčištění pleti Essenté Mycí emulzí s AHA kyselinami jsem na celý obličej nanesla v tenké vrstvě Essenté Therapy krém a lehce jej do pokožky vmasírovala. Při pohledu ráno do zrcadla byla moje pleť příjemně vyhlazená, vrásky téměř neznatelné, póry stažené a celkově měla pleť mnohem jemnější strukturu. Výsledek mě nadchl a v podstatě od toho dne jsem nešla spát bez toho, abych si Essenté Therapy krém na obličej nanesla.      

A protože jsem se dozvěděla, že Essenté Therapy krém je vhodný i jako součást domácí péče při Korneoterapeutické kúře Essenté, rozhodla jsem se ji vyzkoušet. Dá se absolvovat kdykoli během roku, a když vidím účinnost Essenté Therapy krému, těším se na její výsledky už teď.” 

therapy krem essente

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*