Testujeme za vás – Micelární olej Essenté

Václav Kuneš je choreograf, tanečník, umělecký ředitel souboru 420PEOPLE, který nadchl (nejen) pražskou divadelní scénu představením Panthera, úchvatným zpracováním příběhu lidstva, nebo taneční show a rockovým koncertem v jednom v představení The Watcher. Mimo jiné je Vašek ovšem také přítel Kristiny Kloubkové, moderátorky TV Nova, která má v oblibě kosmetickou značku Essenté. A tak se k těmto produktům taky dostal a dnes nedá dopustit na Essenté Sprchový micelární olej.

vaclav_kunes_420people_inspiraceessente

Essenté Sprchový micelární olej jsme původně dali otestovat Kristině Kloubkové. V brzké době k ní ovšem muselo putovat další balení, protože to první u ní objevil její přítel Václav Kuneš, a jak se nám pak svěřila, oblíbil si micelární olej natolik, že si ho rovnou zabral pro sebe…

“Asi jako každý normální chlap se o svůj vzhled přiměřeně starám, ale občas dostane má kůže pořádně zabrat – zejména při představeních, kdy tančíme na netypických površích, jako je třeba rašelina nebo jíl, a smýt tyhle nánosy je pak dost náročné. Micelární olej od Essenté ale dokáže moji pokožku vyčistit, zklidnit i vyživit. Proto ho rád používám nejen po představení, ale pravidelně každý den. A někdy i několikrát denně, protože pro tanečníky je, stejně jako pro sportovce, nutné častější sprchování – někdy i 4x denně, což ale pro pokožku není ideální, a micelární olej je v tomto případě velkou pomocí…“

Essenté Sprchový micelární olej je unikátní tím, že plní hned dvě funkce – pleť perfektně vyčistí a zároveň nádherně zvláční, takže po sprše už nemusíte používat žádné další přípravky. 

Při kontaktu s vodou se navíc přemění ve fluidní mléko, takže vytvoří na pokožce jemný bílý nepěnivý film, který stačí lehce opláchnout. Pleť je tak dokonale čistá, hydratovaná, vláčná a krásně voní. Sprchový olej navíc ocení i atopici, kteří jej perfektně snášejí.

essente_micelarni_sprchovy-olej

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*