Voděodolná tužka s hedvábím pro výrazné obočí

Nová RefectoCil Voděodolná tužka na obočí s hedvábným pudrem a speciálním kartáčkem vám zaručí výrazné, a přitom maximálně přirozené obočí.

RefectoCil Voděodolná tužka na obočí je vybavena kartáčkem Full Brow Liner a stane se tak dokonalým doplňkem vašeho profesionálního stylingu obočí. Obočí precizně vytvaruje a vystínuje, sjednotí barvu a spirálovitý kartáček upraví obočí do ideálního tvaru.

Zajistí tak nádherně tvarované obočí po celý den, nerozmaže se a nesmyje ani ve vlhkém prostředí. Tužka má unikátní texturu zjemněnou hedvábným pudrem, je otěru i vodě odolná a perfektně upravené obočí vám vydrží až 10 hodin. Disponuje navíc super jemným vysouvacím hrotem pro přesnou aplikaci. RefectoCil Voděodolnou tužku na obočí koupíte na www.slaskoukpleti.cz.

Tip: Vybírat si můžete ze tří odstínů tak, aby co nejvíce ladil s přirozenou barvou vašeho obočí – ze světle hnědé, středně hnědé a tmavě hnědé.

 

– Z kadeřníka světovým lídrem v barvení řas –

Rakouská značka RefectoCil je světovým lídrem v barvení a úpravě řas a obočí. Vyvíjí ji společnost GW Cosmetics GmbH, kterou založil vídeňský kadeřník Josef Gschwentner. Právě on byl nadšeným tvůrcem produktů na péči o vlasy i jejich barvení už v roce 1930! Dnes se RefectoCil zaměřuje na vytváření co nejšetrnějších kosmetických přípravků a barev, jejich rychlé působení a bezpečnou a jednoduchou aplikaci. Více na www.refectocil.cz 

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*