Problém: Vrásky kolem očí

Nevíte si rady se svou pleti? Nevíte, jak se o ni starat, jaké používat kosmetické přípravky, anebo vás trápí nějaký konkrétní problém? Napište nám, naše odbornice vaše dotazy zodpoví a zveřejníme je v nové rubrice Poradna.

Dotaz čtenářky Inspirace Oliny Jankovské:

Přestože je mi teprve 26 let, objevily se mi po létě drobné vrásky u očí a prohloubily se i nosoretní rýhy, které mám odjakživa dosti výrazné po mamince. Poradili byste mi, jak postupovat, aby byly méně nápadné?

Odpovídá Nikol Bárová, kosmetička a školitelka české kosmetické značky Essenté
essente_nikol_barova_websize„S přibývajícím věkem (od 25 let) ubývá látek, které udržují naši pleť hladkou. Patří mezi ně kolagen, elastin a kyselina hyaluronová. Pokud máte sklon k tvorbě vrásek v rodině, můžete těmto projevům předejít vhodnou péčí a pravidelnými návštěvami kosmetičky.

Skvělým pomocníkem je například kyselina hyaluronová. Když je totiž pokožka mladá a zdravá, je vypnutá a její povrchová vrstva je hladká. S věkem ale začne v pokožce vody ubývat a její část zvaná Extracellular Matrix, kde se nachází právě nejvíce kyseliny hyaluronové, začne pomalu ztrácet na svém objemu. Horní vrstva pokožky se následně začne propadat, a tím se vytvářejí vrásky. Proto bych radila vyzkoušet kosmetiku s obsahem kyseliny hyaluronové.“ 

Essente-hyaluronovy-booster⇒Tip odbornice:  

Essenté Hyaluronový booster zajistí intenzivní hydratační péčI. Pomocí vysoce koncentrované kyseliny hyaluronové vypíná pleť obličeje a odstraňuje z ní vrásky. Sérum má silné hydratační a liftingové účinky, které pomáhají pleti zachovávat přirozenou pružnost, pevnost a mladistvý vzhled. Několik minut po nanesení je zřetelně vidět, jak je pleť vypnutá, a hlubší i jemné vrásky jsou méně znatelné.

Essenté Hyaluronový booster pomáhá zlepšit elasticitu pleti a zároveň zamezuje ztrátě vlhkosti z jejích povrchových vrstev. Udržuje tak přirozenou rovnováhu pleti a zachovává její komfort. Jeho šetrné složení pleť nezatěžuje a neucpává póry. Ihned po nanesení pleť příjemně osvěžuje a dodává jí vitalitu. Přípravek posiluje obranyschopnost pleti a chrání ji před vnějšími škodlivými vlivy.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*