Výživné oční podložky vás zbaví kruhů pod očima i únavy

Stres, únava, napětí, nezdravý životní styl… to všechno se velice rychle odrazí ve vzhledu našeho očního okolí. Právě tady totiž máme nejtenčí kůži nejen z celého obličeje, ale i z celého těla. Proto vyžaduje speciální péči. Vyzkoušejte nové RefectoCil Eye Care Pads – výživné gelové oční podložky, které kůži rychle vyhladí, zvlhčí a díky velkému množství aktivních látek jí dopřejí nevídanou relaxaci s okamžitým efektem!

refectocil_rc7b8683_germany

„Na péči o oční okolí není nikdy dost brzy. První známky stárnutí se zde na kůži začínají projevovat už od 25 let, ve 30 objevujeme první jemné vrásky a ve 40 letech už zpravidla řešíme i kruhy pod očima a později povislou kůži,“ vysvětluje důvody, proč bychom se měli o své oční okolí začít preventivně starat opravdu včas, Denisa Jasinská ze společnosti Mako Butterfly, která zastupuje značku RefectoCil v České republice.

Právě proto jsou nejrůznější masky a gelové podložky na oční okolí jedním z největších trendů v současných kosmetických prostředcích. A s revolučními podložkami nyní přichází i rakouská značka RefectoCil, která je světovým lídrem ve stylingu řas a obočí. RefectoCil Eye Care Pads – výživné gelové oční podložky působí jako intenzivní maska a díky velkému množství aktivních látek vám dopřejí nevídanou relaxaci s okamžitým efektem!

refectocil_3d_group_eye_care_pads_websize

Efekt 4v1: kyselina hyaluronová, aloe vera, vitamin E i zázračný alantoin!

RefectoCil Eye Care Pads – výživné gelové oční podložky obsahují mnoho aktivních látek, díky nimž se dostane očnímu okolí intenzivní péče a výsledek je viditelný okamžitě. Obsahují kyselinu hyaluronovou, aloe vera, vitamin E a také osvědčenou látku alantoin s velkými regeneračními účinky, která účinně působí proti zánětům a pokožku ihned intenzivně zvlhčuje a vyhlazuje.

Tip Denisy Jasinské: Pro ještě intenzivnější osvěžení uchovávejte gelové podložky v lednici!

Jedno balení obsahuje 10 RefectoCil Eye Care Pads – výživných gelových očních podložek po 2 kusech a koupíte je na www.refectocil.cz

Aplikace RefectoCil Eye Care Pads krok za krokem:

– Očistěte a pečlivě vysušte okolí očí.

– Otevřete jednorázové balení a sejměte podložky z podkladové fólie.

– Umístěte podložky pod oči (budou krásně držet) a nechte je 20 až 30 minut působit.

Další zajímavý článek – Kruhy pod očima – 22 rad, jak se jich zbavit – si můžete přečíst zde.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*